AEG Prosense 6000 L6FLG49WC


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 11 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 599,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená práčka AEG Prosense 6000 L6FLG49WC vyperie 9 kg bielizne pri 1 400 ot./minútu a patrí do energetickej triedy A. Ponúka 11 programov a disponuje technológiou ProSense, antialergickým programom, invertorovým motorom a funkciou SoftPlus. Maximálna hlučnosť je 76 dB.

Programy a funkcie

  • Programy: jemná bielizeň, Wool/Silk, športová bielizeň, 20 min 3 Kg, lôžkoviny, jednoduché žehlenie, odstredenie/vypustenie, Anti Allergy Vapour, Eco 40-60, bavlna, syntetika
  • Funkcie: extra plákanie, kontrola vyváženia náplne v bubne, technológia Fuzzy Logic, posunutý štart, protipenový systém, detský zámok 

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory upravujú časy prania, čím zabezpečujú optimálnu starostlivosť o bielizeň. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše ušetríte vodu a energiu.

SoftPlus

Technológia SoftPlus sa postará, aby sa aviváž dostala do každej časti tkaniny pri vstupe do bubna. Zabezpečí tak, že oblečenie bude jemnejšie, hodvábnejšie a hladšie na dotyk, pri súčasnej ochrane vlákien a predĺžení životnosti každého odevu.

Antialergický program 

Práčka disponuje praktickým antialergickým programom, ktorý s 99 % účinnosťou odstráni všetky nečistoty a alergény ako roztoče, peľové častice a iné. Výsledkom je čistá bielizeň, ktorá vyhovuje aj osobám s veľmi citlivou pokožkou.

Eco program

Práčka umožňuje vybrať si program Eco a Úspora času dohromady a vy tak získate energeticky účinné pranie v tom najkratšom možnom čase.

Invertorový motor

Invertorový motor je veľmi spoľahlivý, odolný, tichý a úsporný. Je založený na bezkefovej invertnej technológií, ktorá znižuje vibrácie a opotrebenie a poskytuje maximálny výkon pri minimálnom hluku.

Mikroplastový filter

Mikroplastový filter umožňuje prať bielizeň s menším negatívnym vplyvom na životné prostredie, tým že zachycuje mikroplastové vlákna uvoľňované z textílií počas prania. Zachytí až 90 % mikroplastových vlákien s veľkosťou nad 45 mikrónov uvoľnených zo syntetického oblečenia. Mikroplastový filter je minimálne z 50 % vyrobený z recyklovaných plastov.


 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG Prosense 6000 L6FLG49WC

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jarmila

19. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Polovicny program
  • Nic