AEG L6FLG68SC


Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min., Počet programov: 11, Trieda energetickej účinnosti 2021: B, Elektronický informačný list


Cena 489,00 €

9,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka plnená spredu AEG L6FLG68SC, biela so striebornými dvierkami, kapacita pre pranie 8 kg bielizne, maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min., Invertný motor, technológia ProSense, 11 pracích programov, Anti-Allergy program, Eco program, odložený štart, funkcia SoftPlus, funkcia Aqua Control senzor, detská poistka, vstavaný displej, maximálna dosahovaná hlučnosť 75 dB

AEG L6FLG68SC

Voľne stojaca spredu plnená práčka AEG ProSense L6FLG68SC sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Práčka je šetrná k hodvábnym a jemným tkaninám. Na jedno pranie vyperie 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1600 ot./min. Práčka AEG s technológiou ProSense zabezpečí optimálnu spotrebu vody a energie podľa aktuálnej hmotnosti každej náplne. 

  • 11 pracích programov: : bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Wool\Silk, športová bielizeň, 20min 3Kg, lôžkoviny, jednoduché žehlenie, odstredenie/vypustenie, Anti Allergy Vapour, Eco 40-60

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

SoftPlus

Táto smart práčka dosiahne výsledky, ktoré si všimnete ihneď po dotočení bubna. Keďže SoftPlus sa postará, aby sa aviváž dostala do každej časti tkaniny pri vstupe do bubna, bude oblečenie jemnejšie, hodvábnejšie a hladšie na dotyk ako kedykoľvek predtým, pri súčasnej ochrane vlákien a predĺžení životnosti každého odevu.

Antialergický program

Antialergický program zabezpečuje účinné odstránenie alergénov z z domácich štvornohých miláčikov, roztočov a peľových častíc. 99 % účinnosť pri udržaní konštantnej teploty a dĺžky hlavného pracieho cyklu 40 minut. Výsledkom je čistá bielizeň, ktorá vyhovuje osobám s citlivou a extrémne citlivou pokožkou.

Energetický účinné pranie

Veľa Eco programov vám ušetrí energiu. Eco Úspora času vám ale šetrí aj čas. Práčka vás nechá vybrať si program Eco a Úspora času dohromady a vy tak získate energeticky účinné pranie v tom najkratšom možnom čase.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Počet programov 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG L6FLG68SC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené