AEG ProSteam L7FBE69SCA AutoDose

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Cena:
729,00 €

Pôvodná cena 739,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená smart práčka AEG ProSteam L7FBE69SCA AutoDose ponúka 24 pracích programov a množstvo funkcií: zap./vyp., Para, Delay štart / Remote, štart / pauza, výber teploty, výber otáčok, škvrny / predpierka, úspora času, Softener, Detergent. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne, maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Maximálna hlučnosť pri odstreďovaní je 76 dB. Inteligentná práčka AEG ProSteam L7FBE69SCA AutoDose s technológiou ProSteam umožňuje ukončenie pracieho cyklu parou, ktorá zabezpečí aby bielizeň nebola pokrčená. Inteligentné snímače AutoDose vypočítajú presné množstvo pracieho prostriedku a aviváže. Smart práčku umožňuje spustenie pracieho programu na diaľku pomocou mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou "My AEG" prostredníctvom Wi-Fi.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

AEG SoftWater L9FEC49SC AEG SoftWater L9FEC49SC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (1)

Práčka AEG SoftWater L9FEC49SC má špeciálne programy ako ColourPro - program pre zachovanie farby, 59 minútový program s vynikajúcou účinnosťou pri minimálnej spotrebe, ako aj antialergický program alebo paru. Veľký prehľadný LED displej s antikorovým panelom s českým popisom. Objem bubna 9 kg, počet otáčok odstreďovania max. 1400 ot./min. Doživotná záruka na ÖKOInvertor motor.

Základné parametre

  • Hĺbka: 63 cm
  • Maximálna hlučnosť: 47 dB
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Inteligentná práčka ProSteam

Voľne stojaca inteligentná spredu plnená práčka AEG ProSteam L7FBE69SCA AutoDose v bielej farbe sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Práčka je šetrná k hodvábnym a jemným tkaninám. Na jedno pranie vyperie až 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1600 ot./min.

  • 24 pracích programov: bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, vlna / hodváb, para, antialergický, 20 min 3 Kg, športové, džínsy, Machine Clean, ľahké žehlenie, džínsovina, prikrývky, periny, športové, Microfibre, uteráky, fleece, Working Clothes, závesy, plákanie , vypúšťanie, odstreďovanie
  • funkcie: zap./vyp., para, Delay štart / Remote, štart / pauza, výber teploty, výber otáčok, škvrny / predpierka, úspora času, Softener, Detergent

Technológia ProSteam®

Práčky s technológiou ProSteam využívajú paru ako rýchly a jednoduchý prostriedok na osvieženie a  vyhladenie pokrčených odevov, aby boli po vypraní pripravené na nosenie. Krátke a jemné parné programy bezpečne odstraňujú pachy a znižujú pokrčenie suchých odevov, takže sa oveľa ľahšie žehlia. V niektorých prípadoch nemusíte žehliť vobec. Vďaka technológií možete každý prací cyklus ukončiť jemným parným ošetrením, a tým zredukovať pokrčenie bielizne.

Menej žehlenia

Táto AEG inteligentná práčka používa paru ako rýchly a jednoduchý spôsob na osvieženie pokrčeného oblečenia, aby bolo pripravené na nosenie. Krátke, jemné programy bezpečne odstránia pachy a znížia pokrčenie suchej bielizne. Alebo môžete ukončiť váš prací cyklus jemnou parou, aby si oblečenie nevyžadovalo žiadne alebo iba veľmi mierne žehlenie.

Funkcia AutoDose

Inteligentné snímače AutoDose vypočítajú množstvo pracieho prostriedku a aviváže, ktorá je potrebná. Tým chránia vašu bielizeň pred opotrebovaním a starnutím, ktoré spôsobuje nadmerné množstvo pracích prostriedkov. Bavlnená bielizeň odolá potrhaniu až 3 x dlhšie s automatickým dávkovaním (použitím sily na bavlnu vypranú pri 30°).

Perte s pomocou aplikácie "My AEG"

Praktická smart práčka splní vaše očakávania moderného spotrebiča, okrem toho, že účinne ošetrí vašu bielizeň pri nízkej spotrebe vody, energie a pracieho prostriedku umožňuje jej ovládanie, spustenie a kontrolovanie stavu pracieho cyklu pomocou pripojenia cez Wi-Fi nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Môžete tiež prijímať oznámenia a monitorovať vašu inteligentnú práčku nech ste kdekoľvek. Stačí ak si stiahnete a nainštalujete aplikáciu "MY AEG" a môžete využívať výhody ovládania na diaľku.

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

SoftPlus

Táto smart práčka dosiahne výsledky, ktoré si všimnete ihneď po dotočení bubna. Keďže SoftPlus sa postará, aby sa aviváž dostala do každej časti tkaniny pri vstupe do bubna, bude oblečenie jemnejšie, hodvábnejšie a hladšie na dotyk ako kedykoľvek predtým, pri súčasnej ochrane vlákien a predĺžení životnosti každého odevu.

Aqua-Control

Spotrebič je vybavený systémom, ktorý chráni vašu domácnosť pred poškodením vodou. Aqua-Control senzor zastaví unikajúcu vodu preto sa nemusíte obávať vytopenia domácnosti.

Pripojené súbory

IL_SK_2049110 [*.pdf, 28.79 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 63 cm
Maximálna hlučnosť: 51 dB
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Počet programov: 24
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 66 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 77,5 Kg
Maximálna hĺbka: 66 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 51 dB
Hluk pri odstreďovaní: 76 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Nie
Počet programov: 24
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 204 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 49 L
Celková spotreba: 0,87 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10500 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 65 kWh

Ostatné

Kód produktu: 914550472

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore