AEG ProSteam L7FOE48SC


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 54 kWh na 100 cyklov, 11 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia. Viac info


Cena 659,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená parná práčka AEG ProSteam L7FOE48SC v bielej farbe v energetickej triede B vyperie 8 kg bielizne pri max. hlučnosti 75 dB. Vybavená parným programom ProSteam, technológiou ProSense, SoftPlus a výkonným motorom ÖKOInvertor.

Inteligentná práčka ProSteam

Voľne stojaca inteligentná spredu plnená práčka AEG ProSteam L7FOE48SC v bielej farbe sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Práčka je šetrná k hodvábnym a jemným tkaninám. Na jedno pranie vyperie až 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1400 ot./min.

  • Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Wool\Silk, para, 20min 3Kg, športová bielizeň, lôžkoviny, rifle, protialergický

Technológia ProSteam

Práčky s technológiou ProSteam využívajú paru ako rýchly a jednoduchý prostriedok na osvieženie a  vyhladenie pokrčených odevov, aby boli po vypraní pripravené na nosenie. Krátke a jemné parné programy bezpečne odstraňujú pachy a znižujú pokrčenie suchých odevov, takže sa oveľa ľahšie žehlia. V niektorých prípadoch nemusíte žehliť vobec. Vďaka technológií možete každý prací cyklus ukončiť jemným parným ošetrením, a tým zredukovať pokrčenie bielizne.

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

SoftPlus

Táto smart práčka dosiahne výsledky, ktoré si všimnete ihneď po dotočení bubna. Keďže SoftPlus sa postará, aby sa aviváž dostala do každej časti tkaniny pri vstupe do bubna, bude oblečenie jemnejšie, hodvábnejšie a hladšie na dotyk ako kedykoľvek predtým, pri súčasnej ochrane vlákien a predĺžení životnosti každého odevu.

ÖkoInverter, najnižšia spotreba energie

Energeticky účinný motor ÖkoInverter ponúka najvyššiu účinnosť a trvanlivosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie AEG ProSteam L7FOE48SC

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Bibiana

16. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaDominik

20. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Funguje ako ma
  • Zatial nic

Fajn práčka, možnosť zladiť so sušičkou