AEG ÖKOMix L8FBC69SCA AutoDose

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné vystavené kusy v 19 predajniach

Cena:
849,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená smart práčka AAEG ÖKOMix L8FBC69SCA AutoDose ponúka 24 pracích programov a množstvo funkcií: Zap./vyp., para, Delay štart / Remote, štart / pauza, výber teploty, výber otáčok, škvrny/predpierka, úspora času, nastavenie, Softener, Detergent. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne, maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Maximálna hlučnosť pri praní je 47 dB a pri odstreďovaní 75 dB. Inteligentná práčka AEG ÖKOMix L8FBC69SCA AutoDose s technológiou ÖkoMix najprv prací prostriedok a aviváž dôkladne zamieša do vlákien jemného oblečenia a dokonale ich vyperie aj pri skrátených programoch. Inteligentné snímače AutoDose vypočítajú presné množstvo pracieho prostriedku a aviváže. Smart práčku umožňuje spustenie pracieho programu na diaľku pomocou mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou "My AEG" prostredníctvom Wi-Fi. Technológioa ProSteam umožňuje ukončenie pracieho cyklu parou, ktorá zabezpečí aby bielizeň nebola pokrčená.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: B

Zvážte aj tento produkt

AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Smart práčka AEG SoftWater L9FBB49SC BlackEdition s predným plnením a s kapacitou bubna 9 kg. Špeciálny motor ÖKOInvertor s hlučnosťou 72 dB pri odstreďovaní s vyšším výkonom umožní skrátenie pracieho cyklu. Ovládanie je prostredníctvom otočného voliča a TFT dotykového displeja s nehrdzavejúcim panelom. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot./min. Je vybavená modernou technológiou SoftWater, Fuzzy Logic, kontrolou vyvažovania náplne v bubne, odloženým štartom.

Základné parametre

  • Hĺbka: 60,5 cm
  • Maximálna hlučnosť: 47 dB
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Inteligentná práčka ÖKOMix

Voľne stojaca spredu inteligentná plnená práčka AEG ÖKOMix L8FBC69SCA AutoDose v bielej farbe sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Práčka je šetrná k hodvábnym a jemným tkaninám. Programy smart práčky môžete spustiť aj pomocou mobilného zariadenia a aplikácie "My AEG" nadiaľku prostredníctvom Wi-Fi. Inteligentná práčka ÖKOMix luxusné a jemné tkaniny dokonale vyperie a zanechá v perfektrnom stave. Na jedno pranie vyperie až 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1600 ot./min.

  • Pracie programy: bavlna, bavlna ekonomický, OKOPower, syntetické, jemné, vlna / hodváb, para, antialergický, 20min 3 Kg, športové, Machine Clean, džínsy, džínsovina, prikrývky, periny, športové, Microfibre, uteráky, fleece, Working Clothes, závesy , plákanie, vypúšťanie, odstreďovanie
  • Funkcie: zap./vyp., Para, Delay štart/Remote, štart/pauza, výber teploty, výber otáčok, škvrny/predpierka, úspora času, nastavenie, Softener, Detergent

ÖkoPower

Je program denného prania, ktorý vám poskytne všetko čo potrebujete. Vyperte oblečenie iba za 59 minút so skvelými výsledkami a nižšou spotrebou energie. Je to ideálny program na každodenné používanie bez kompromisov ohľadom výkonu a udržateľnosti. Prací prostriedok je aktivovaný okamžite a umožňuje dosiahnuť dokonalé výsledky prania aj pri teplote 30 °C, rovnako dôkladne ako by bolo oprané pri 60°C .

Technológia ÖKOMix

S touto technológiu bude odteraz chránené každé vlákno. Pri praní v štandardnej práčke prenikne aviváž len k menej ako tretine vlákien. S technológiou ÖKOMix sa všetok prací prostriedok a aviváž najprv premiešajú s vodou, takže sa dôkladne rozpustia a kompletne aktivujú ešte predtým ako preniknú do bubna k bielizni. Ide o doteraz jedinú technológiu prania, ktorá sa zameriava na to, aby sa prací prostriedok a aviváž dostali rovnomerne ku všetkým vláknam a dôkladne ich vyčistili a ošetrili.

Perte s pomocou aplikácie "My AEG"

Praktická smart práčka splní vaše očakávania moderného spotrebiča, okrem toho, že účinne ošetrí vašu bielizeň pri nízkej spotrebe vody, energie a pracieho prostriedku umožňuje jej ovládanie, spustenie a kontrolovanie stavu pracieho cyklu pomocou pripojenia cez Wi-Fi nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Môžete tiež prijímať oznámenia a monitorovať vašu inteligentnú práčku nech ste kdekoľvek. Stačí ak si stiahnete a nainštalujete aplikáciu "MY AEG" a môžete využívať výhody ovládania na diaľku.

Funkcia AutoDose

Inteligentné snímače AutoDose vypočítajú množstvo pracieho prostriedku a aviváže, ktorá je potrebná. Tým chránia vašu bielizeň pred opotrebovaním a starnutím, ktoré spôsobuje nadmerné množstvo pracích prostriedkov. Bavlnená bielizeň odolá potrhaniu až 3 x dlhšie s automatickým dávkovaním (použitím sily na bavlnu vypranú pri 30°).

Technológia ProSteam

Práčky s technológiou ProSteam využívajú paru ako rýchly a jednoduchý prostriedok na osvieženie a  vyhladenie pokrčených odevov, aby boli po vypraní pripravené na nosenie. Krátke a jemné parné programy bezpečne odstraňujú pachy a znižujú pokrčenie suchých odevov, takže sa oveľa ľahšie žehlia. V niektorých prípadoch nemusíte žehliť vobec. Vďaka technológií možete každý prací cyklus ukončiť jemným parným ošetrením, a tým zredukovať pokrčenie bielizne.

Aqua-Control

Spotrebič je vybavený systémom, ktorý chráni vašu domácnosť pred poškodením vodou. Aqua-Control senzor zastaví unikajúcu vodu preto sa nemusíte obávať vytopenia domácnosti.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine L8FBC69SCASK (stiahnuť) [*.pdf, 1.59 MB] IL_SK_2049111 [*.pdf, 28.79 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 63 cm
Maximálna hlučnosť: 47 dB
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 50%
Počet programov: 24
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 66 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 81,5 Kg
Maximálna hĺbka: 66 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 47 dB
Hluk pri odstreďovaní: 75 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Nie
Počet programov: 24
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 204 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 50%
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 49 L
Celková spotreba: 0,58 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10500 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 57 kWh
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 914550677

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore