AEG ÖKOMix L8FNC68SC


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 8 kg bielizne, 1600 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov, 11 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia. Viac info


Cena 959,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná práčka AEG ÖKOMix L8FNC68SC v bielej farbe v energetickej triede A vyperie 8 kg bielizne pri max. hlučnosti 76 dB. Vybavená programom ÖKOPower, technológiou ÖKOMix, ProSense, parnou technológiou ProSteam a motorom ÖKOInvertor.

Inteligentná práčka ÖKOMix®

Spredu plnená práčka AEG L7FOE48SC ÖKOMix® v bielej farbe sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Na jedno pranie vyperie až 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1600 ot./min.

  • Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Wool\Silk, para, OKOPower, 20min 3Kg, športová bielizeň, rifle, protialergický

ÖKOPower 

Práčka disponuje programom ÖKOPower, ktorý využijete pri každodennom praní. Poskytne všetko čo potrebuje a vašu bielizeň vyperie už za 59 minút, a to navyšes nížšiou spotrebou energie. Vďaka programu získate spoľahlivo čistú bielizeň rýchlo a efektívne. 

Technológia ÖKOMix

Každé vlákno je chránené. Pri praní v štandardnej práčke prenikne aviváž len k menej ako tretine vlákien. S technológiou ÖKOMix® sa všetok prací prostriedok a aviváž najprv premiešajú s vodou, takže sa dôkladne rozpustia a kompletne aktivujú ešte skôr, ako preniknú do bubna k bielizni. Ide o doteraz jedinú technológiu prania, ktorá sa zameriava na to, aby sa prací prostriedok a aviváž dostali rovnomerne ku všetkým vláknam a dôkladne ich vyčistili a ošetrili.

 

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

Technológia ProSteam®

Práčky s technológiou ProSteam využívajú paru ako rýchly a jednoduchý prostriedok na osvieženie a  vyhladenie pokrčených odevov, aby boli po vypraní pripravené na nosenie. Krátke a jemné parné programy bezpečne odstraňujú pachy a znižujú pokrčenie suchých odevov, takže sa oveľa ľahšie žehlia. V niektorých prípadoch nemusíte žehliť vobec. Vďaka technológií možete každý prací cyklus ukončiť jemným parným ošetrením, a tým zredukovať pokrčenie bielizne.

ÖkoInverter, najnižšia spotreba energie

Energeticky účinný motor ÖkoInverter ponúka najvyššiu účinnosť a trvanlivosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Počet programov 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG ÖKOMix L8FNC68SC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami