AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Cena:
879,00 €

Pôvodná cena 1 039,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plne integrovaná práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je zaradená v energetickej triede C. Je vybavená vysokokapacitným bubnom pre pranie 7 kg a sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Sušička je kondenzačná, vlhkosť kondenzuje do zásobníka na vodu a nie je potrebnú vypúšťať vzduch ani paru. Ovláda sa pomocou otočného voliča a LCD displeja. Ponúka množstvo užitočných programov: zap/vyp, bavlna 95°, bavlna 60°, bavlna 40° úsporný, bavlna 40°, bavlna 30°, bavlna 95° s predpraním, bavlna 60° s predpraním, bavlna 40° s predpraním, jemná bielizeň plákanie, odčerpanie, odstredenie, sušenie syntetiky, sušenie bavlny, osviežovací, bavlna 60° úsporný, syntetika 60°, syntetika 50°, syntetika 40°, syntetika 30°, syntetika 40° easy iron, jemná bielizeň 40°, jemná bielizeň 30°, vlna/ručné pranie 30°, vlna/ručné pranie chladné. Pre dokonalí komfort práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI disponuje systémom proti penivosti, kontrolou rozloženia bielizne v bubne a ochranou proti vytopeniu. Hĺbka (vrátane presahov dvierok, dosky atď.) 54,4 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %

Zvážte aj tento produkt

Siemens WK14D541EU Siemens WK14D541EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná práčka so sušičkou Siemens WK14D541EU vám zaistí kvalitu a pohodlie dvoch spotrebičov v jednom. Ušetrí miesto vo Vašej domácnosti a ľahko si poradí s Vašou špinavou bielizňou. Jej objemný bubon 52 l a unikátne rozmery (v x š x h): 82 x 59.5 x 58.4 cm sú veľkou prednosťou, vďaka ktorej ušetríte miesto, ale zároveň vyperiete a vysušíte veľké množstvo bielizne. K dispozícii je viacero programov a výhodou je množstevná automatika, ktorá zaručuje optimálnu spotrebu vody a energie. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne a vysušiť 4 kg bielizne. Prístroj je natoľko šetrný k tým najchúlostivejším tkaninám a zaisťuje im skutočne profesionálnu starostlivosť.

Základné parametre

  • Hĺbka: 58,4 cm
  • Kapacita bubna: 7 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Hlavné prednosti práčky so sušičkou

Praktická vstavaná práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je spotrebič, ktorý veľmi urýchli a zoptimalizuje bežnú starostlivosť o bielizeň. Vďaka sušičke nebudete musieť čakať na to až sa bielizeň dôkladne vysuší a budete ju môcť hneď vyžehliť. Oblečenie máte o krátky čas oprané a pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Práčka sušičkou bude spoľahlivým pomocníkom vo vašej domácnosti. Hlučnosť pri praní dosahuje len 56 dB a pri odstreďovaní 74 dB a pri sušení 62 dB. Vybavená je LED displejom, objemom bubna 46 litrov i kontrolou rozloženia bielizne v bubne. Vypraté oblečenie jednoducho vložíte do práčky so sušičkou a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu si budete vedieť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti. Na jeden krát môžete vyprať 7 kg bielizne a vysušiť 4 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy C.

Programy a funkcie

Práčka so sušičkou disponuje 23 programami, z ktorých si veľmi jednoducho vyberiete, ten ktorý aktuálne potrebujete. Pomocou veľkého LED displeja, ktorý zobrazuje priebeh programu, nastavenú teplotu a otočného voliča bude váš výber určite jednoducho navolený.

  • zap/vyp, bavlna 95°, bavlna 60°, bavlna 40° úsporný, bavlna 40°, bavlna 30°, bavlna 95° s predpraním, bavlna 60° s predpraním, bavlna 40° s predpraním, jemná bielizeň plákanie, odčerpanie, odstredenie, sušenie syntetiky, sušenie bavlny, osviežovací, bavlna 60° úsporný, syntetika 60°, syntetika 50°, syntetika 40°, syntetika 30°, syntetika 40° easy iron, jemná bielizeň 40°, jemná bielizeň 30°, vlna/ručné pranie 30°, vlna/ručné pranie chladné.

Cyklus super rýchleho odstreďovania

Tento cyklus s najvyššou možnou rýchlosťou otáčkok 1400 ot./min. je dokonale účinný. Skráti čas potrebý pre sušenie v sušičke. Môžete z nej svoje obľúbené oblečenie vybrať za kratší čas a opäť ho nosiť.

Úplne sa zbavte strachu pred škodami spôsobenými vodou

Vstavaná práčka so sušičkou vám poskytne aj ochranu pred možnými škodami spôsobenými vodou. Jej systém Aqua-Control zastaví únik vody a upozorní vás na túto skutočnosť.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine L8WBE68SISK (stiahnuť) [*.pdf, 1.37 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 55,3 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 13
iOdložený štart: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,9 cm
Hĺbka: 55,3 cm
Hmotnosť: 72,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: hadice napúšť.a vypúšť.

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 13
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 70 dB
Hlučnosť (pranie): 46 dB

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 914606412

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore