AEG L9WBAN61BC


Práčka so sušičkou, Energetická trieda C, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1600 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 252 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 51 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená práčka AEG L9WBAN61BC so sušičkou SensiDry vyperie 10 kg a vysuší 6 kg bielizne. Vybavená technológiou DualSense, ProSense, aplikáciou My AEG Care, programom NonStop, tepelným čerpadlom, motorom ÖKOInvertor a TFT displejom.

DualSense

Technológia DualSense prispôsobí teplotu a pohyb bubna rôznym druhom tkanín a vytvorí na mieru šitý program pre danú bielizeň. Nižšia teplota a regulovaný pohyb bubna umožňujú jemné pranie a sušenie všetkých kusov oblečenia od jemnej bielizne až po outdoorové funkčné odevy, a v jednom cykle.

My AEG Care

Individuálnu starostlivosť o bielizeň s aplikáciou My AEG Care a práčkami a sušičkami s funkciou konektivity. Aplikácia My AEG Care vám umožní nastavovať na mieru šité programy na diaľku, odporučí vám vhodný cyklus pre vaše odevy a upozorní vás, keď bude bielizeň pripravená.

ProSense

Technológia ProSense automaticky upravuje čas prania a sušenia podľa veľkosti náplne. Prináša tým praktické a úsporné cykly, pri ktorých šetríte čas, energiu a vodu bez ohľadu na to, či je náplň veľká alebo malá.

Program NonStop

AEG práčka so sušičkou má špeciálny program NonStop, ktorý bielieň vyperie a vysuší za 3 hodiny. Tento program je určený na pranie 3 kg bielizne. Jednotlivé kusy oblečenia môžete mať hneď pripravené na nosenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG L9WBAN61BC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami