AEG SensiDry L9WBC61B

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Cashback 120 €
 • Výpredaj −30 %

Kapacita bubna: 10 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena s Cashbackom 120,00 € Platí do 17. 12. 2021
Ako získať cashback
788,00 €

Cena 908,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 1 298,00 € Zobraziť nápoveď

18,16 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Práčka so sušičkou AEG SensiDry L9WBC61B v bielom prevedení s technológiou SensiDry prispôsobí systém jednotlivým tkaninám na mieru. Technológia tepelného čerpadla reguluje teplotu a pohyb bubna. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10 kg a pre sušenie 6 kg. Maximálne otáčky odstreďovania práčky sú 1600 ot./min. a hlučnosť vďaka ÖKOInvertor motoru 76 dB. Ponúka 10 programov pre pranie aj funkciu posunutého štartu. Práčka AEG SensiDry L9WBC61B je vybavená systémov proti penivosti, kontrolou rozloženia bielizne v bubne a ochranou proti vytopeniu. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča a Big LED displeja.

Praktický pomocník

Práčka so sušičkou AEG SensiDry L9WBC61B zvládne na jeden prací cyklus vyprať 10 kg a vysušiť 6 kg bielizne. Najvyššie otáčky odstreďovania dosahujú 1600 ot. / min. Sušička je kondenzačná, čiže sa nemusíte trápiť s vlhkosťou. Technológia tepelného čerpadla reguluje teplotu a pohyb bubna. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. K dispozícii je tiež možnosť odloženého štartu, ochrana proti vytopeniu, a systém proti nadmernému peneniu. 

 • 10 pracích programov: bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, New Outdoor, non stop 3h/3kg, Steam Refresh/Anticrease, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie
 • Funkcie: odložený štart

Bielizeň pripravená na nosenie za 3 hodiny

Program NonStop 3h/3kg ponúka možnosť vyprať a vysušiť dávku 3 kg bielizne už za 3 hodiny. Vaše obľúbené kúsky si môžete obliecť vďaka jednému bezproblémovému procesu prania opäť o krátky čas.

Parné vyhladenie

Parný program uvolní vlákna odevov, aby bolo pokrčenie miernejšie a uľahčí vám tak žehlenie. Program zabezpečí aby vaše oblečenie vyzerali a pôsobili na dotyk príjemné dlhší čas.

Šetrná ku každému typu oblečenia

Vďaka technológii DualSense práčka so sušičkou prispôsobí teplotu a pohyb bubna rôznym druhom tkanín a vytvorí na mieru šitý program pre danú bielizeň. Upravená teplota a prispôsobený pohyb bubna umožnia opatrné a jemné prania a sušenie všetkých kusov oblečenia od jemnej bielizne až po outdoorové funkčné odevy a to v jednom cykle. Nemusíte sa obávať o vaše vlnané oblečenie, bude vypraté a vyušené šetrne ku všetkým vláknam.

Upravuje cykly pre pohodlie

Technológia ProSense automaticky upravuje čas cyklu pania a sušenia podľa veľkosti vloženej dávky bielizne. Ponúka pohodlné a ekonomicky výhodné cykly, ktoré šetria čas, energiu a vodu bez ohľadu na to, či práčku so sušičkou naložíte viac alebo menej.

ÖkoInverter, najnižšia spotreba energie

Energeticky účinný motor ÖkoInverter ponúka najvyššiu účinnosť a trvanlivosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program.

AEG SensiDry

Technológia AEG SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými bubnovými sušičkami, bez výrazného predĺženia času sušenia. To zabezpečí, aby tkaniny neboli nikdy vystavené nadmernému teplu. Vaše oblečenie si zachová textúry ako v deň nákupu, po dlhšiu dobu. A nízka teplota vám tiež pomôže ušetriť energiu.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie AEG SensiDry L9WBC61B

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Peter

25. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • tichost prania, prakticky nepocut motor vobec
 • kvalita vyprania, pradlo je doslova hebke a to sa doteraz nestalo nikdy
 • 5 rocna predlzena zaruka od Nay a dozivotna zaruka na motor od AEG

zaplatili sme si predlzenu zaruku u Nay, tak sme spokojni ze v pripade poruchy nam Nay zabezpeci nahradnu pracku so susickou a bezplatnu opravu, za nas absolutne super poradenie na predajni v Avione ako aj tato zarucna ponuka, dakujeme.


Paula

10. 9. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon