AEG LTN7E372C práčka plnená zhora


Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1251 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena 509,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 569,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

zvrchu plnená práčka AEG LTN7E372C, biela farba, energetická trieda C, vyperie 7 kg bielizne, 11 pracích programov, 1251 otáčok za minútu pri odstreďovaní, odložený štart, parná technológia ProSteam, technológia ProSense pre zvolenie optimálneho programu, funkcia SoftPlus pre jemnešie oblečenie, dvierka s otváracím systémom Soft opening, výkonný invertorový motor, hluk pri odstreďovaní 79 db, rozmery (VxŠxH): 89 x 40 x 60 cm

AEG LTN7E372C

Úsporná práčka plnená zhora AEG LTN6G261C zvládne na jeden prací cyklus vyprať 7 kg bielizne. Vďaka praktickým funkciám a programom, ktorými je spotrebič vybavený, vyperie bielizeň naozaj spoľahlivo. 

  • Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Wool\Silk, para, 20min 3Kg, športová bielizeň, lôžkoviny, rifle, protialergický
  • Funkcie: zap./vyp., Steam + Led, Anti-Allergy + Led, štart/pauza, Temp Selection, nastavenie rýchlosti odstreďovania, Stains/Pw, pláchanie, úspora času, posunutý štart

Technológia ProSteam®

Práčky s technológiou ProSteam využívajú paru ako rýchly a jednoduchý prostriedok na osvieženie a  vyhladenie pokrčených odevov, aby boli po vypraní pripravené na nosenie. Krátke a jemné parné programy bezpečne odstraňujú pachy a znižujú pokrčenie suchých odevov, takže sa oveľa ľahšie žehlia. V niektorých prípadoch nemusíte žehliť vobec. Vďaka technológií možete každý prací cyklus ukončiť jemným parným ošetrením, a tým zredukovať pokrčenie bielizne.

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

SoftPlus

Táto práčka dosiahne výsledky, ktoré si všimnete ihneď po dotočení bubna. Keďže SoftPlus sa postará, aby sa aviváž dostala do každej časti tkaniny pri vstupe do bubna, bude oblečenie jemnejšie, hodvábnejšie a hladšie na dotyk ako kedykoľvek predtým, pri súčasnej ochrane vlákien a predĺžení životnosti každého odevu.

Soft opening

Vkladanie a vyberanie oblečenia je jednoduchšie a bezpečnejšie. Bubon práčky je možné veľmi jednoducho a zároveň potichu otvoriť vďaka systému otvárania Soft opening.

Motor ÖkoInverter

Energeticky účinný motor ÖkoInverter ponúka najvyššiu účinnosť a trvanlivosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1251 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG LTN7E372C práčka plnená zhora

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené