AEG ProSteam LTX7C373C

Zobraziť

  Odporúčame
 • Výpredaj - 16 %
 • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 49 dB, Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 569,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 674,00 € Zobraziť nápoveď

11,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Práčka plnená zhora AEG ProSteam LTX7C373C v bielom prevedení s technológiou ProStream má kapacitu bubna pre pranie 7 kg. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1300 ot./min. Ponúka 10 pracích programov a prídavné funkcie: zap./vyp., para, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, extra plákanie, nastavenie, úspora času, Eco. AEG ProSteam LTX7C373C disponuje ÖKOInvertorovým motorom s hlučnosťou 79 dB. Bubon práčky sa po ukončení cyklu automaticky umiestni do správnej polohy a disponuje jemným zatváraním. Práčka je vybavená kontrolou rovnomerného rozloženia náplne a technológiou FuzziLogic.

Praktický pomocník

Práčka plnená zhora AEG ProSteam LTX7C373C zvládne na jeden prací cyklus vyprať 7 kg bielizne. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. Bubon práčky je možné veľmi jednoducho a zároveň potichu otvoriť vďaka systému otvárania Soft opening. Užitočná vlastnosť je tiež to, že sa bubon po skončení pracieho programu automaticky zastaví v hornej polohe, takže ho môžete hneď otvoriť a vybrať bielizeň.

 • 10 pracích programov:   bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, para osvieženie, protialergický, rýchly 20 minútový 3 Kg, športová bielizeň, periny, rifle
 • Funkcie: zap./vyp., para, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, extra plákanie, nastavenie, úspora času, Eco

Ďalšou dôležitou prednosťou je dostatočná rýchlosť odstreďovania až 1300 ot. /minútu s maximálnou hlučnosťou 79 dB. Ovládanie je veľmi praktické a intuitívne. Požadovaný program si jednoducho nastavíte prostredníctvom otočného voliča a LCD displeja. Po ukončení pracieho cyklu sa bubon práčky automaticky umiestni do správnej polohy aby ste bez námahy mohli rovno vybrať čistú bielizeň. 

Osvieženie bielizne

Technológia ProSteam vám ponúka možnosť ukončenia pracieho programu parou, čím výrazne zmierni pokrčenie bielizne. Môžete však použiť aj samostatný parný program na osvieženie bielizne. Tak budete mať hladké a jemné odevy bez veľkej námahy každý deň.

Invertorový motor

Invertorový motor zhora plnenej práčky je mimoriadne spoľahlivý a má výborný výkon. Prostredníctvom bezkefkovej invertorovej technológie znižuje vibrácie, redukuje opotrebovanie a poskytuje maximálny výkon s nízkou hlučnosťou.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1300 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

5,0 / 5

9 recenzií AEG ProSteam LTX7C373C

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marian

25. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Super, velmi milujem
 • Dlhe programy, ale moze so skratit

Zdenka

23. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Jednoduché intuitívne ovládanie
 • Veĺmi tichá
 • Odstreďovanie ani nie je počuť
 • Výkonne odstreďovanie aj pri nžších otáčkach
 • Môžem len odporučiť
 • Žiadne

Som rada že som si vybrala túto značku.


Vladimír

27. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • ticha,
 • program para - výborná vec.
 • vyváženie prádla a nastavenie času- super.
 • Spokojnosť na všetky strany.
 • žiadne

<br /> výborná , nemám čo vytknuť.


Peter

21. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Tichá a úsporná

Som spokojný