AEG ProSteam LTX7C373C

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Cena:
569,00 €

Pôvodná cena 674,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Práčka plnená zhora AEG ProSteam LTX7C373C v bielom prevedení s technológiou ProStream má kapacitu bubna pre pranie 7 kg. Zaradená je do energetickej triedy A+++. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1300 ot./min. Ponúka 10 pracích programov a prídavné funkcie: zap./vyp., para, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, extra plákanie, nastavenie, úspora času, Eco. AEG ProSteam LTX7C373C disponuje ÖKOInvertorovým motorom s hlučnosťou pri praní 49 dB a pri odstreďovaní 79 dB. Bubon práčky sa po ukončení cyklu automaticky umiestni do správnej polohy a disponuje jemným zatváraním. Práčka je vybavená kontrolou rovnomerného rozloženia náplne a technológiou FuzziLogic.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %
Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Práčka plnená zhora AEG ProSteam LTX7C373C zvládne na jeden prací cyklus vyprať 7 kg bielizne. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. Navyše je zaradená do energetickej triedy A+++. Bubon práčky je možné veľmi jednoducho a zároveň potichu otvoriť vďaka systému otvárania Soft opening. Užitočná vlastnosť je tiež to, že sa bubon po skončení pracieho programu automaticky zastaví v hornej polohe, takže ho môžete hneď otvoriť a vybrať bielizeň.

  • 10 pracích programov:   bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, para osvieženie, protialergický, rýchly 20 minútový 3 Kg, športová bielizeň, periny, rifle
  • Funkcie: zap./vyp., para, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, extra plákanie, nastavenie, úspora času, Eco

Ďalšou dôležitou prednosťou je dostatočná rýchlosť odstreďovania až 1300 ot. /minútu s maximálnou hlučnosťou 79 dB. Ovládanie je veľmi praktické a intuitívne. Požadovaný program si jednoducho nastavíte prostredníctvom otočného voliča a LCD displeja. Po ukončení pracieho cyklu sa bubon práčky automaticky umiestni do správnej polohy aby ste bez námahy mohli rovno vybrať čistú bielizeň. 

Osvieženie bielizne

Technológia ProSteam vám ponúka možnosť ukončenia pracieho programu parou, čím výrazne zmierni pokrčenie bielizne. Môžete však použiť aj samostatný parný program na osvieženie bielizne. Tak budete mať hladké a jemné odevy bez veľkej námahy každý deň.

Invertorový motor

Invertorový motor zhora plnenej práčky je mimoriadne spoľahlivý a má výborný výkon. Prostredníctvom bezkefkovej invertorovej technológie znižuje vibrácie, redukuje opotrebovanie a poskytuje maximálny výkon s nízkou hlučnosťou.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine LTX7C373CSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.53 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 49 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 140 kWh

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 40 cm
Výška: 89 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 65 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 49 dB
Hluk pri odstreďovaní: 79 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.
Počet programov: 10
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 250 min.

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 46 L
Celková spotreba: 0,84 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 140 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 8990 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: vrchným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 913123853

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore