AEG ProSteam LTX7E273C

Maximálna hlučnosť: 49 dB, Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka AEG ProSteam LTX7E273C plnená zhora, v bielom prevedení a s technológiou ProStream a kapacitou bubna pre 7 kg bielizne. Práčka disponuje tichým a odolným Ökoinvertorovým motorom s doživotnou zárukou a hlučnosťou pri praní 49 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Maximálna rýchlosť odstreďovania dosahuje 1200 ot. / min. Ponúka 10 pracích programov. Nechýba odložený štart, technológia Fuzzy Logic, kontrola rovnomerného rozloženia náplne, automatické umiestnenenie bubna do správnej polohy na konci programu. Práčku ovládate prostredníctvom otočného voliča doplneného veľkým displejom. Proti vytopeniu je práčka AEG ProSteam LTX7E273C vybavená ochranou proti úniku vody.

Praktický pomocník

Šikovná práčka AEG LTX7E273C zvládne na jeden prací cyklus vyprať 7 kg bielizne. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. Navyše technológia ProStream pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky jednoducho a pohodlne každý deň. zníži silou pary pokrčenie bielizne a zároveň ju osvieži. K dispozícii je tiež možnosť odloženého štartu, kontrola rovnomerného rozloženia náplne. Na konci programu sa bubon automaticky umiestni do správnej polohy. Bubon práčky je možné veľmi jednoducho a zároveň potichu otvoriť vďaka systému otvárania Soft opening. Užitočná vlastnosť je tiež to, že sa bubon po skončení pracieho programu automaticky zastaví v hornej polohe, takže ho môžete hneď otvoriť a vybrať bielizeň.

  • 10 pracích programov: bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, para osvieženie, protialergický, rýchly 20 minútový 3 Kg, New Outdoor, periny, rifle
  • Funkcie: zap./vyp., para, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, Rinse, úspora času, Eco

Technológia ProSteam®

Každodenná starostlivosť o profesionálny vzhľad bude bez námahy. Technológia ProSteam® znamená, že vaše košele budú vyzerať elegantne dlhšie vďaka zníženiu pokrčenia až o jednu tretinu. Skrátenie chemického čistenia a žehlenia znamená menšie opotrebovanie vlákien. Umožňuje ukončiť pranie parou a výrazne zmierni pokrčenie odevov alebo použiť samostatný parný program na osvieženie bielizne.Udržuje vaše oblečenie v bezchybnom stave, každý deň.

ProSense

Pomocou technológie ProSense je každá dávka bielizne najprv odvážená aby sa program prispôsobil aktuálnej náplni. Podľa toho sa upraví dĺžka cyklu aby bola bielizeň dôkladne čistá a pritom práčka neprala zbytočne dlho. Predítete tak opotrebeniu a vyblednutiu farieb.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

ÖkoInvertor, najnižšia spotreba energie

Energeticky účinný motor ÖkoInvertor ponúka najvyššiu účinnosť a trvanlivosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG ProSteam LTX7E273C

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené