AEG ÖKOMix LTX8E373C

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 49 dB, Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 569,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 674,00 € Zobraziť nápoveď

11,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Práčka plnená zhora AEG ÖKOMix LTX8E373C v bielom prevedení s technológiou ProStream má kapacitu bubna pre pranie 7 kg. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1300 ot./min. Ponúka 10 pracích programov a prídavné funkcie: zap./vyp., Steam+Led, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, Rinse, úspora času, Eco. Práčka AEG ÖKOMix LTX8E373C disponuje ÖKOInvertorovým motorom s hlučnosťou 79 dB. Bubon práčky sa po ukončení cyklu automaticky umiestni do správnej polohy a disponuje jemným zatváraním. Práčka je vybavená kontrolou rovnomerného rozloženia náplne a technológiou FuzziLogic.

Praktický pomocník

Práčka plnená zhora AEG ÖKOMix LTX8E373C zvládne na jeden prací cyklus vyprať 7 kg bielizne. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. ÖKOPower je program denného prania, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete. Vyperte oblečenie iba za 59 minút so skvelými výsledkami a nižšou spotrebou energie. 

 • 10 pracích programov:  bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, para osvieženie, ÖKOPower, protialergický, rýchly 20 minútový 3 Kg, športová bielizeň, periny
 • Funkcie:  zap./vyp., Steam+Led, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, Rinse, úspora času, Eco

Technológia ProSteam

Každodenná starostlivosť o profesionálny vzhľad bude bez námahy. Technológia ProSteam znamená, že vaše košele budú vyzerať elegantne dlhšie vďaka zníženiu pokrčenia až o jednu tretinu. Skrátenie chemického čistenia a žehlenia znamená menšie opotrebovanie vlákien. Udržuje vaše oblečenie v bezchybnom stave, každý deň.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1300 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie AEG ÖKOMix LTX8E373C

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Anton

11. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Krátka doba na recenziu od zakúpenia, ale zatiaľ:
 • +veľmi ticha ani počuť nie je
 • +dokončenie parou, hlavne pri uterákoch je super, uteráky sú nadychané
 • +úprava času prania
 • - Chyba mi program “jednoduché žehlenie” ktoré bolo na staršej práčke AEG, opraté prádlo nebolo vôbec pokrčené

AEG Pracky <br /> boli vždy spoľahlivé, ktoré som mal doma, ta predošlá vydržala 11 rokov bez servisu, stačila pravidelná bežná údržba a čistenie. <br /> Dúfam, že aj tento model bude fungovať dlho bez problémov


Marcel

10. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • - Prehľadný displej
 • - Jednoduchosť ovládania
 • - Nízka hlučnosť vďaka INVR. motoru.
 • - Možnosť jednoduchej manipulácie vďaka výsuvnému koliesku na prednej strane práčky
 • - Vyššia nadobúdacia cena

Z vrchu plnená práčka na 7kg prádla s jednoduchým ovládaním a dobre čitateľným displejom, široká paleta programov, výhodný 20 min. program na prepotené prádlo.<br /> A bezpečná AquaStop prípojka na vodu.


Daniel

10. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Sme so všetkým spokojný
 • Nic

Je tichá a perie :)