AEG NSC7G751ES


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 287 l, Objem mrazničky: 89 l, Ročná spot. energie: 247 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Šírka: 69,6 cm, Výška: 188,4 cm, Hĺbka: 54,9 cm. Viac info


Cena 1 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 29,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou dole AEG NSC7G751ES v bielom prevedení má celkovú kapacitu 376 l. Je vybavená technológiou No Frost, Dynamic Air, zásuvkou GreenZone a funkciou rýchle mrazenie. Ponúka oddelené ovládanie mraziacej a chladiacej časti. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 15 hodín. Maximálna hlučnosť dosahuje úroveň 35 dB.

Zásuvka GreenZone

Zásuvka GreenZone odstraňuje prebytočnú vlhkosť, pričom zachováva správnu úroveň vlhkosti pre zeleninu. Vďaka tomu je zelenina chránená správnou vlhkosťou a po 11 dňoch si zachová až 95 % vitamínov.*

* Miera zachovania vitamínov založená na externom teste zachovania vitamínu C v čučoriedkach po 11 dňoch v zásuvke GreenZone.

Technológia TwinTech®

S technológiou TwinTech® No Frost už nikdy nemusíte mrazničku odmrazovať. Dvojitý chladiaci systém udržiava potraviny o 60 % hydratovanejšie ako chladničky s jedným výparníkom.* Tým, že nevyužíva suchý vzduch z mrazničky, udržiava ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín.

* Interný test technológie TwinTech použitím internej testovacej metódy merania úrovne hydratácie po 9 dňoch skladovania v porovnaní s vlastným výrobkom s jedným odparovačom.

MaxiSpace poskytuje väčšiu skladovaciu kapacitu

Chladnička MaxiSpace ponúka o 45 % väčšiu kapacitu než štandardná chladnička s mrazničkou.* Je vyššia a širšia ako bežné chladničky, takže poskytuje priestor navyše na uloženie väčšieho množstva jedla.

Stabilná teplota vďaka technológii DynamicAir

Technológia DynamicAir udržuje konštantné prúdenie chladného vzduchu vo vnútri celej chladničky. Každá polica je tak chladená rovnomerne, nedochádza k množeniu baktérií a uložené potraviny vydržia dlhšie čerstvé.

Chladiaca časť

Chladiaci priestor má kapacitu 284 l. Obsahuje 4 police plnej šírky, Metallic Grey a 1 Bottle Stop.  Je vybavená technológiou pre automatické odmrazovanie No Frost. Súčasťou je aj funkcia Coolmatic, ktorá umožňuje rýchle vychladenie čerstvých potravín. LED osvetlenie sa postará o dobrú viditeľnosť potravín.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor disponuje kapacitou 87 l. Obsahuje tri priehľadné plastové zásuvky. Mraziaca kapacita predstavuje 10,5 kg/24 h. S technológiou No Frost nie je potrebné manuálne odmrazovanie. Funkcia Frostmatic sa postará o rýchle zmrazenie potravín.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 188.4 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 376 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG NSC7G751ES

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami