AEG OAB7N82EF


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 85 l, Ročná spot. energie: 190 kWh, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Mraziaci výkon: 7 kg/24h, Akumulačná doba: 8,7 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 3, Šírka: 59,6 cm, Výška: 81,5 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 649,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mraznička AEG OAB7N82EF s energetickou triedou E a objemom 85 l. Ročná spotreba energie 190 kWh a maximálna hlučnosť 43 dB. Mrazivý výkon dosahuje 7 kg za 24 hodín s akumulačnou dobou 8,7 h. Mraznička disponuje rýchlym zmrazením, NoFrost technológiou a 3 zásuvkami. Rozmery šírky 59,6 cm, výšky 81,5 cm a hĺbky 55 cm.

Technológia No Frost

Vstavaná mraznička AEG OAB7N82EF s technológiou No Frost vám zabezpečí bezstarostné skladovanie potravín. Vďaka nej sa vám už nikdy nevytvorí námraza a vy sa môžete spoľahnúť na maximálny výkon mrazničky. S týmto modelom si udržíte potraviny dlhodobo čerstvé a zachováte ich výživné hodnoty.

SpaceSmart Combo

SpaceSmart Combo je ideálnym riešením pre vašu kuchyňu, umožňuje optimalizovať priestor vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu, ktorý umožňuje umiestnenie pod varnú dosku. S touto mrazničkou získate viac úložného priestoru a praktické usporiadanie.

OptiSpace

Inovatívna mraznička s funkciou OptiSpace poskytuje bohatý priestor medzi policami a mnoho možností skladovania. Vďaka jednoduchému vysúvaniu a vkladaniu boxov mrazničky je skladovanie pohodlné a bez námahy.

Elektronické ovládanie

Elektronické ovládanie umožňuje presné úpravy teploty a ďalších funkcií uskladnenia. Vstavaná mraznička reaguje okamžitou spätnou väzbou na úpravy na digitálnom ovládacom paneli. S týmto modelom mrazničky môžete jednoducho a presne nastaviť požadované parametre uskladnenia potravín.

Funkcia Frostmatic

Mraznička AEG s funkciou Frostmatic zabezpečí rýchle zmrazenie potravín pomocou maximálneho mraziaceho výkonu. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa automaticky vráti k bežnému nastaveniu. Ideálna voľba pre uchovávanie potravín s maximálnym zachovaním čerstvosti a chuti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 85 L
Mraziaci výkon 7 kg/24h
Počet zásuviek 3
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG OAB7N82EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami