AEG RCB65121TX

Cena:
839,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,78 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Na objednávku
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup na objednávku len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička AEG RCB65121TX v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Technológia MuliFlow zabezpečuje jednotné prúdenie vzduchu v celej chladničke a chráni potraviny pred náhlimi zmenami teploty alebo vlhkosti a zabezpečí ich dlhodobú čerstvosť. TwinTech No Frost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňujú oddelené ovládanie mrazničky aj chladničky. Chladiaca časť má objem 333 l ponúka LED stropné osvetlenie 4 sklenené poličky, 4 dverové poličky a 2 zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny a mäsa v optimálnych podmienkach. Mraziaca časť, umiestnená dole má 128 l a jej vnútornú výbavu tvorí výrobník ľadu Twist & Serve, 2 zásuvky a 1 výklopnú priehradku. raziaca kapacita dosahuje 9 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 24 hodín. ChladničkaAEG RCB65121TX ponúka funkciu Dovolenka, ktorá znižuje spotrebu v prípade neprítomnosti.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Siemens KG39FPB45 Siemens KG39FPB45

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart kombinovaná chladnička /po dokúpení príslušenstva Home Connect Connectivity Kit / s mrazničkou Siemens KG39FPB45 v čiernej inox farbe, v energetickej triede A+++ s celkovým objemom 343 l. Chladiaca časť je umiestnená hore s kapacitou 256 l. Chladiaca časť s multiAirflow systémom je vybavená 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla (z toho 3 výškovo nastaviteľné), airFreshfiltrom, poličkou bottleRack na fľaše, 3 odkladacími priehradkami vo dverách (z toho 1 na maslo/syr). Priestor osvteľuje LED svetlo SoftStar. Freshness systém je umiestnený v blízkosti zóny 0 °C v objeme 81 l a obsahuje 1 hyperFresh premium 0 °C box s reguláciou vlhkosti a teploty a 1 hyperFresh premium 0 °C priehradku s reguláciou teploty. Mraziaca časť je umiestnená dole v objeme 87 l. Jej mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche 16 hodín. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné zásuvky (z toho 1 BigBox). Chladnička Siemens KG39FPB45 dosahuje maximálnu hlučnosť 38 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hĺbka: 66 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Technológia TwinTech

Kombinovaná chladnička AEG RCB65121TX je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Technológia TwinTech zaručuje v chladničke optimálnu úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovajú čerstvú chuť a štruktúru omnoho dlhšie vďaka nezávislým vzduchovým chladiacim systémom chladničky a beznámrazovej mrazničky.

Technológia MultiFlow

Technológia MultiFlow od AEG zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke a mrazničke aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním disponuje vnútorným objemom 233 l disponuje 4 sklenenými policami a 4 dverovými priehradkami. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená zásuvkou. Ďalšia vysúvacia zásuvka s priehľadnou čelnou stranou z priehľadného plastu uskladní čerstvé potraviny v optimálnych podmienkach. Uskladnené ryby a mäso zostanú vďaka funkcii maximálne výživné a čerstvé. Stropné LED osvetlenie je veľmi úsporné a zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky s automatickým odmrazovaním disponuje mraziacou zónou s objemom 128 l. Výbavu tvoria 2 priehľadné plastové zásuvky plnej šírky a 1 menšej šírky, 2 sklenené poličky.  Nádete v nej aj výrobník ľadu Twist & Serve. Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg / 24 hod. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je maximálne 24 hodín.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hĺbka: 72 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hĺbka: 72 cm
Hmotnosť: 88,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 321 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 128 L
Mraziaci výkon: 9 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 461 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 333 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 925993240

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore