AEG RMB76121NX


  Šírka: 91.2 cm, Výška: 178 cm, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Celkový čistý objem: 570 L, Čistá kapacita chladničky: 374 L, Čistá kapacita mrazničky: 196 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


  Cena 1 449,00 €

  28,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Americká chladnička AEG RMB76121NX v nerezovom prevedení disponuje automatickým rozmrazovaním vďaka TwinTech No Frost technológii. Ročná spotreba elektrickej energie 390 kWh. Využiteľný objem, ktorý dosahuje až 570 litrov, pričom objem mrazničky je 196 litrov a chladničky až 374 litrov. Výhodou je LED osvetlenie, ktoré vám umožní lepší prehľad v chladničke. Samozrejmosťou je tiež tichý chod 44 dB a dlhá životnosť. Ak potrebujete potraviny rýchlo schladiť či zmraziť, uvítate funkcie Coolmatic a Frostmatic. Samostatné ovládanie pre mrazničku a chladničku. Vo dverách je zabudovaný praktický dávkovač vody alebo ľadu.

  AEG RMB76121NX

  Americká chladnička AEG RMB76121NX v nerezovom prevedení skvelo zapadne do akéhokoľvek interiéru kuchyne.  Navyše má špeciálnu porvrchovú úpravu proti odtlačkom prstov. Disponuje vertikálnym madlom a poskytne dostatok priestoru s celkovým úžitkovým objemom570 litrov. Ročná spotreba energie chladničky 390 kWh. Poteší tiež veľmi tichou prevádzkou, ktorá dosahuje len 44 dB

  Chladiaca časť 

  Chladnička disponuje chladiacou časťou, ktorá sa nachádza na pravej strane, a jej čistá kapacita je 374 litrov. Vo vnútri sa nachádzajú 4 police vyrobené z bezpečného skla. Vybavená je 2 transparentnými zásuvkami, ktoré poskytnú veľký priestor pre skladovanie zeleniny či ovocia. Vo dverách sa tiež nachádza 5 priehradok, ktoré využijete na rôzne potraviny napríklad vajíčka, maslo, mlieko a iné. Teplotu v chladničke si viete regulovať na samostatnom ovládacom paneli.

  Mraziaca časť

  Americká chladnička disponuje mraziacim priestorom, ktorý sa nachádza na ľavej strane, ktorého čistý objem je 196 litrov. Mraziacia kapacita je 13 kg za 24 hod. a akumulačná doba pri poruche sú 4 hodiny. Vo vnútri sa tiež nachádzajú police,  2 transparentné mraziace zásuvky a 3 priehradky vo dverách. Nechýbajú prakticke funkcie ako  TwinTech No Frost pre automatické odmrazovanie, nezávisla regulácia teploty a iné.

  Dávkovač ľadu

  Chladnička AEG RMB76121NX má vo dverách zabudovaný praktický dávkovač, pomocou ktorého sa ľahko dostanete k osviežujúcej vode, či krištáľovo čistému ľadu. Jednoduchým stlačením tlačidla budete mať okamžite k dispozícii čistú prefiltrovanú a osviežujúcu vodu, alebo pohodlne naplníte pohár kockami ľadu. Odteraz sa môžete osviežiť kedykoľvek a veľmi jednoducho.

  Funkcie Coolmatic a Frostmatic

  Potraviny práve prinesené z obchodu potrebujú rýchlo nadobudnúť teplotu, ktorá je ideálna pre ich čo najdlhšie uchovanie v čerstvosti. Preto bola chladnička vybavená funkciami Coolmatic a Frostmatic. Obe tieto funkcie sa starajú o to, aby sa potraviny vložené do chladničky alebo do jej mraziacej časti rýchlo schladili na primeranú teplotu a následne sa systém vráti k bežnému režimu.

  LED osvetlenie

  Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Šírka 91.2 cm
  Výška 178 cm
  Maximálna hlučnosť 44 dB
  Celkový čistý objem 570 L
  Čistá kapacita chladničky 374 L
  Čistá kapacita mrazničky 196 L
  Dvojokruhový NoFrost Áno
  Trieda energetickej účinnosti 2021 F

  Návody a manuály

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií AEG RMB76121NX

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené