AEG SCB618E6TS


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Celkový čistý objem: 254 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 819,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCB618E6TS s vnútorným objemom 254 litrov je zaradená do energetickej triedy E. Mraznička s objemom 61 litrov má 3 zásuvky, jej mraziaci výkon je 5 kg/24 hodín. V 193 litrovej chladničke sú 4 poličky a 2 zásuvky polovičnej šírky. Ďalšie police sú vo dverách chladničky. Disponuje technológiou DynamicAir a TwinTech No Frost pre dlhšiu výdrž potravín. Ovláda sa pomocou dotykového elektronického ovládacieho LED panela. Vybavená tichým a výkonným invertorovým kompresorom s hlučnosťou len 36 dB. Nechýba ani zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote a vizuálny a zvukový výstražný signál pri otvorených dverách. Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH): 1780 x 560 x 550 mm.

AEG SCB618E6TS

Vstavaná kombinovaná chladnička má objem 193 litrov. Je vybavená 4 pevnými sklenenými policami, na ktoré si uložíte nakúpené potraviny. Vybavená aj dvoma zásuvkami určenými pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Ukladací priestor je aj vo dvierkach chladničky, kde nájdete miesto pre vajíčka a fľaše.

Mraziaca časť

Čistý objem mraziacej časti chladničky je 61 litrov. Vo vnútornej časti mrazničky sa nachádzajú tri zásuvky plnej šírky. Zásuvky majú priehľadné strany, vďaka ktorým rýchlo nájdete všetky potraviny. Za 24 hodín zamrazí 5 kg potravín.

Technológia TwinTech® No Frost

Chladnička AEG SCB618E6TS je vybavená inteligentným systémom chladenia TwinTech® No Frost, ktorá zabraňuje tvorbe námrazy. Zároveň tiež udržiava v chladničke správnu vlhkosť a tým znižujme stratu hmotnosti potravín až o 60%. S toutou technológiou si vychutnáte vaše potraviny čerstvé a svieže

Technológia DynamicAir

Technológia DynamicAir zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke, aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 254 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG SCB618E6TS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené