AEG SCB618F3LS

  • Doprava zadarmo

Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 268 L, No Frost (mraznička): Nie, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 539,00 €

10,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCB618F3LS s mrazničkou dole má vo vrchnej časti objem 196 litrov. Je vybavená 4 policami, dvoma boxmi a 4 poličkami vo dverách. Mraznička s kapacitou 72 litrov s technológiou LowFrost má mraziaci výkon 4 kg/24 hod. v prípade výpadku je akumulačná doba 21 hodín. Technológia ColdSense chráni vaše potraviny pred skokovými teplotnými zmenami, zatiaľ čo zachovávajú najjemnejšie prírodné vône a chute. Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCB618F3LS má dotykové ovládanie. Hlučnosť len 35 dB.

AEG SCB618F3LS

Vstavaná kombinovaná chladnička disponuje objemom chladiacej časti 196 litrov. Na osvetlenie vnútorného priestoru využíva úsporné LED svetlo. Potraviny uložíte na sklenené poličky a do dvoch boxov. Úložný priestor nájdete aj na dvierkach, kde sú štyri plastové police s miestom pre vajíčka a nápoje. 

Mraziaca časť

Čistý objem mraziacej časti chladničky AEG SCB618F3LS je 72 litrov. Vo vnútornej časti mrazničky sa nachádzajú dve sklenené poličky plnej šírky a tri zásuvky plnej šírky, ktoré sú vyrobené z priehľadného plastu. Zásuvky majú priehľadné strany, vďaka ktorým rýchlo nájdete všetky potraviny. Využíva funkciu rýchleho zmrazenia, ktorá zmrazí potraviny oveľa rýchlejšie a zachová ich vôňu aj vitamíny.

LED osvetlenie

Vnútorné LED osvetlenie vydáva diskrétne, mäkké svetlo, ktoré rovnomerne ožiari celý vnútorný priestor. LED žiarovky sú navyše menšie a energeticky úspornejšie než štandardné žiarovky - predstavujú tak udržateľnejšie voľbu.

Technológia ColdSense

Chladnička využíva technológiu ColdSense, ktorá dokáže vďaka snímačom chladu rýchlo reagovať na zmenu teploty. Pri zistení zmeny teploty chladnička upraví teplotu na optimálnu teplotu až o 40% rýchlejšie.

Dotykové ovládanie

Ovládajte vašu vstavanú chladničku Electrolux LNT4FE18S len jemným dotykom prsta. Duálny elektronický panel, ktorý je umiestnené na vrchu chladničký, vám umožní súčasne ovládať a nastavovať teplotu v chladničke aj mrazničke. 

Technológia LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetrí mnoštvo práce s odmrazovaním a údržbou. Technológia LowFrost má chladiace okruhy skryté v stenách mrazničky, vďaka čomu sa vo vnútornom priestore tvorí až o 80 % menej námrazy. Energetická účinnosť spotrebiča sa zachová a odmrazovanie bude pre vás omnoho jednoduchšie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 268 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG SCB618F3LS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené