AEG SCB819F8FS


Výška: 188.4 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 285 L, No Frost (mraznička): Nie, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 729,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCB819F8FS Multispace s vnútorným objemom 269 litrov je zaradená do energetickej triedy E. Mraznička s objemom 61 litrov má 3 zásuvky, jej mraziaci výkon je 4,5 kg/24 hodín. V 208 litrovej chladničke sú 4 poličky a 1 zásuvku pre ovocie a zeleninu. Ďalšie police sú vo dverách chladničky. Disponuje funkciu Frostmatic, Coolmatic a LowFrost pre zníženie tvorby námrazy. Ovláda sa pomocou dotykového elektronického ovládacieho LED panela. Nechýba ani zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote a vizuálny a zvukový výstražný signál pri otvorených dverách. Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH): 1894 x 560 x 550 mm.

AEG SCB819F8FS

Vstavaná kombinovaná chladnička má objem 208 litrov. Je vybavená 4 sklenenými policami, jednou zásuvkou pre ovocie a zeleninu a dverovými policami. Technológia LowFrost eliminuje tvorbu nadmerného množstva námrazy v chladničke aj mrazničke, čím vám uľahcí odmrazovanie.

Mraziaca časť

Čistý objem mraziacej časti je 61 litrov. Vo vnútornej časti mrazničky sa nachádzajú tri zásuvky plnej šírky. Zásuvky majú priehľadné strany, vďaka ktorým rýchlo nájdete všetky potraviny. 

Rýchle a kvalitné zmrazenie potravín

Funkcia Frostmatic aktivuje maximálny mraziaci výkon, takže vaše čerstvé potraviny zmrazí čo najrýchlejšie. Ak vložíte do mrazničky čerstvo zakúpené potraviny, je veľmi dôležité, aby sa rýchlo dosiahla teplota zmrazovania. Vďaka funkcii Frostmatic mraznička rýchlo dosiahne maximálny mraziaci výkon, aby všetko zmrazila čo najrýchlejšie. Takto sa zachová vzhľad aj kvalita potravín. Po zmrazení všetkých potravín sa spotrebič prepne na štandardné nastavenie.

Duálne dotykové ovládanie

Ovládajte vašu vstavanú chladničku len jemným dotykom prsta. Duálny elektronický panel, ktorý je umiestnené na vrchu chladničký, vám umožní súčasne ovládať a nastavovať teplotu v chladničke aj mrazničke. 

LED osvetlenie

Osvetlenie LED predstavuje špičkovú osvetľovaciu technológiu, čo je dôvod, prečo ho spoločnosť AEG integrovala do tejto chladničky. Vnútorné osvetlenie LED poskytuje jasnejšie svetlo, ktoré rovnomerne osvetľuje celý priestor. Navyše je technológia LED menšia a energeticky úspornejšia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 188.4 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 285 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG SCB819F8FS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené