AEG SCE818D3FS


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 265 L, No Frost (mraznička): Nie, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCE818D3FS s objem chladničky je 192 litrov a objem mrazničky umiestnenej v spodnej časti je 72 litrov. Vnútornú výbavu chladničky tvorí 3 poličky plnej šírky, 1 flexibila polička a 2 zásuvky polovičnej šírky. V mrazničke sa nachádzajú 3 zásuvky plnej šírky. Vybavená je automatickým odmrazovaním, cirkuláciou vzduchu, funkciou rýchleho zmrazenia, dovolenkovým režimom, technológiou Coolmatic, funkciou Frostmartic a LED osvetlením. Ovláda sa pomocou dotykového elektronického ovládacieho LED panela. Vybavená je tichým a výkonným invertorovým kompresorom s hlučnosťou len 35 dB.

AEG SCE818D3FS

Vstavaná kombinovaná chladnička má objem 192 litrov. Je vybavená 4 sklenenými policami, z toho jedna polica je flexibilná, čo vám umožní uskladniť aj vo vnútri aj väčšie nádoby a hrnce. Technológia LowFrost eliminuje tvorbu nadmerného množstva námrazy v chladničke aj mrazničke, čím vám uľahcí odmrazovanie.

Mraziaca časť

Čistý objem mraziacej časti chladničky je 72 litrov. Vo vnútornej časti mrazničky sa nachádzajú tri zásuvky plnej šírky. Zásuvky majú priehľadné strany, vďaka ktorým rýchlo nájdete všetky potraviny. 

Rýchle a kvalitné zmrazenie potravín

Funkcia Frostmatic aktivuje maximálny mraziaci výkon, takže vaše čerstvé potraviny zmrazí čo najrýchlejšie. Ak vložíte do mrazničky čerstvo zakúpené potraviny, je veľmi dôležité, aby sa rýchlo dosiahla teplota zmrazovania. Vďaka funkcii Frostmatic mraznička rýchlo dosiahne maximálny mraziaci výkon, aby všetko zmrazila čo najrýchlejšie. Takto sa zachová vzhľad aj kvalita potravín. Po zmrazení všetkých potravín sa spotrebič prepne na štandardné nastavenie.

Technológia DynamicAir

Technológia DynamicAir zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke, aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Duálne dotykové ovládanie

Ovládajte vašu vstavanú chladničku len jemným dotykom prsta. Duálny elektronický panel, ktorý je umiestnené na vrchu chladničký, vám umožní súčasne ovládať a nastavovať teplotu v chladničke aj mrazničke. 

LED osvetlenie

Osvetlenie LED predstavuje špičkovú osvetľovaciu technológiu, čo je dôvod, prečo ho spoločnosť AEG integrovala do tejto chladničky. Vnútorné osvetlenie LED poskytuje jasnejšie svetlo, ktoré rovnomerne osvetľuje celý priestor. Navyše je technológia LED menšia a energeticky úspornejšia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 265 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG SCE818D3FS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené