AEG SCE81926TS

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Cashback až do 300 € na vybrané kuchynské spotrebiče AEG po registrácii

Cena:
929,00 €

Cena s Cashback
849,00 €
Len do 30. 11. 2019
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 1 073,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,58 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCE81926TS je zaradená v energetickej triede A++. Chladnička MultiSpace poskytuje väčšiu kapacitu ako štandardné prevedenia s dostatočným ukladacím priestorom. Elektronické dotykové ovládanie s LCD displejom je umiestnené vo vnútri. Chladiaca časť s funkciou Coolmatic má 207 litrov. Vnútornú výbavu tvorí LED osvetlenie, 2 poličky plnej šírky s prednou a zadnou lištou + 1 flexibilná, 2 priehľadné plastové zásuvky z toho 1 vyťahovateľná s priehľadným predkom a praktické dverové priehradky. Mraziaca časť s funkciou Frostmatic má objem 60 l a je vybavená 3 priehľadnými plastovými zásuvkami a 2 sklenenými poličkami. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 21 hodín. Odrmazovanie je realizované automaticky. Kombinovaná chladnička AEG SCE81926TS ponúka dovolenkový režim, zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote a vizuálny a zvukový výstražný signál pri otvorených dverách.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 13 %
  • Cashback 80,00 €
Popis produktu

 

 

 

Flexibilný skladovací priestor

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCE81926TS je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Výhodou je aj praktický skladovací systém CustomFlex v dvierkach chladničky, kde môžete usporiadať poličky, príchytky a nádoby ľubovolne podľa potreby. Sú jednoducho premiestniteľné aby ste maximálne využili skladovací priestor. Nájdete tu priehľadné boxy na syry, príchytky na bylinky a bezpečné police pre mliečne výrobky, koreniny i omáčky. Môžete tak do nej uložiť viac četstvých potravín s otpimálnym využitím priestoru. Potraviny budete mať tak efektívne uložené a budete ich mať vždy na dosah.

Kompletné ovládanie jedným dotykom

Štíhle, intuitívne a univerzálne ovládacie prvky vám umožnia jednoduché nastavenie vnútorného prostredia, aby o vaše potraviny bolo vždy najlepšie postarané. Chladnička má elektronické ovládanie teploty s LCD displejom za dverami spotrebiča. Ovládanie chladiacej a mraziacej časti je pritom oddelené.

Technológia DynamicAir

Technológia DynamicAir od AEG zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Chladiaca časť

Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním disponuje vnútorným objemom 207 l. Disponuje 2 sklenenými policami s lištou plnej šírky a 1 flexibilnou poličkou s prednou a zadnou lištou. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená dverovými poličkami systému CustomFlex s flixibilným využitím. LED osvetlenie je veľmi úsporné a zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Funkcia Coolmatic zabezpečí požadovanú teplotu v chladničke a rýchlo schladí potraviny, ktoré ste práve vložili. Samostatná zásuvka Freshbox umožňuje zachovať chuť mäsa a rýb uskladnením pri nižšej teplote oddelene od zmrazovaných potravín v optimálnych podmienkach.

Mraziaca zóna

Spodná časť vstavanej kombinovanej chladničky s automatickým odmrazovaním disponuje mraziacou zónou s objemom 60 l. Vybavená je dvomi sklenenými policami a tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Funkcia Frostmatic rýchlo zmrazuje potraviny a chráni vitamíny a arómy potravín Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je maximálne 21 hodín.

Ďalšie prednosti

  • Dovolenkový režim - pre minimalizáciu spotreby energie v čase dlhodobej neprítomnosti. Zabraňuje aj tvorbe plesní a zápachu.
  • Zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote
  • Vizuálny a zvukový výstražný signál pri otvorených dverách

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 188,4 cm
Maximálna hlučnosť: 39 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 267 L
Čistá kapacita chladničky: 207 L
Čistá kapacita mrazničky: 60 L
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 54 cm
Výška: 188,4 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 70 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 233 kWh
Odolnosť voči výpadku prúdu: 21 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 60 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 267 L
Uchytenie dverí: Dvere pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 207 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 925561013

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore