AEG SKE818F1DC

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Cashback 80 €

Výška: 176.9 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 310 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena s Cashbackom 80,00 € Platí do 30. 11. 2021
Ako získať cashback
689,00 €

Cena 769,00 €

15,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička AEG SKE818F1DC. Celkový vnútorný objem chladiaceho priestoru je 310 l. Ovláda sa pomocou dotykového ovládacieho panela. Stabilnú teplotu v chladiacom priestore zaručuje DynamicAir systém. Samozrejmosťou je automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru či zvukový a optický varovný signál pri otvorených dverách. Súčasťou interiéru je aj LED osvetlenie, ktoré rovnomerne osvetlí priestor chladiacej časti.

Dokonale čerstvé potraviny

Vaše potraviny budú odteraz oveľa dlhšie čerstvé a ich kvalita bude zachovanú po dlhší čas. Chladnička AEG SKE818F1DC ponúka dostatočne veľký objem pre uskladnenie vašich potravín. Vďaka dostatočne veľkej kapacite, môžete bezpečne uskladniť všetky vaše potraviny i hotové jedlá. Interiér spotrebiča je prispôsobený pre maximálne pohodlné a prehľadné skladovanie potravín. Vďaka technológii DynamicAir, ktorá udržuje stálu a rovnomernú teplotu v celej chladničke, bude uloženie vašich potravín maximálne bezpečné. Zabránením vzniku tvorby tepelných zón v chladničke sa znižuje riziko zrýchleného množenia baktérií.

Ovládací displej

Ukazovateľ teploty s pokrokovými dotykovými ovládacími prvkami vám umožňuje prevziať úplnú kontrolu nad skladovacími podmienkami potravín. Ovládacie prvky sú také citlivé, že je možné ich presne nastaviť aj jemným dotykom prsta. Displej odovzdáva údaje o aktuálnej teplote a vybratých funkciách.

  • Poličky chladničky: 4 plnej šírky + 1 flexibilná, sklenené plnej šírky s prednou a zadnou lištou
  • Zásobník na vajíčka: 2 pre 6 vajíčok

LED osvetlenie

Osvetlenie LED predstavuje špičkovú osvetľovaciu technológiu, čo je dôvod, prečo ho spoločnosť AEG integrovala do tejto chladničky. Vnútorné osvetlenie LED poskytuje jasnejšie svetlo, ktoré rovnomerne osvetľuje celý priestor. Navyše je technológia LED menšia a energeticky úspornejšia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 176.9 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 310 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia AEG SKE818F1DC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Juraj

10. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené