AEG SWB66001DG


Počet políc: 6, Celkový čistý objem: 145 L, Kapacita fliaš: 52, Trieda energetickej účinnosti 2021: G, Elektronický informačný list


Cena 889,00 €

Zľava 12% z pôvodnej ceny: 1 007,00 € Zobraziť nápoveď

17,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná vinotéka AEG SWB66001DG - rad Wine Cellar (Vínna pivnica. Ide o praktický spotrebič, ktorý vám pomôže uchovať kvalitné vína v optimálnych podmienkach. Celkový objem spotrebiča je 145 litrov. Vo vnútri sa nachádzaj šesť drevených poličiek. Otváranie vinotéky je zabezpečené jednými dvierkami so špeciálnym sklom. Aby bolo možné regulovať teplotu vnútri spotrebiča je k dispozícii jednoduché praktické elektronické ovládanie s digitálnymi indikátormi.

Vstavaná vinotéka

Praktická vstavaná vinotéka AEG SWB66001DG ponúka celkový vnútorný objem 145 litrov. Vnútorný priestor je pritom rozdelený pomocou šiestich nastaviteľných drevených poličiek, ktoré zabezpečia dokonalý povrch na podporu vína v horizontálnej polohe. Ponorená korková zátka takto vytvorí tesnenie, čím sa zabráni preniknutiu vzduchu do fľaše, kvôli čomu oxiduje víno.

Dokonalé uskladnenie vína

Táto vinotéka obmedzuje škodlivé vibrácie kompresora, ktoré môžu znehodnotiť vaše víno. Získate optimálne podmienky na uchovanie vašich fľašiek. Špeciálne sklo zasa chráni víno pred externými UV lúčmi, pričom integrované svetlo LED v dizajne zabezpečí úplnú viditeľnosť - zabezpečujú úplnú viditeľnosť.

Prednosti, ktoré oceníte

Okrem toho, že budete mať víno uložené v optimálnych podmienkach tak zároveň sa tento spotrebič môže stať aj elegantným prvkom vo vašej domácnosti, ktorý určite zaujme každého návštevníka. určite oceníte elektronické ovládanie teploty s digitálnymi indikátormi. Výhodou je tiež tichý chod, kedy hlučnosť nepresahuje hranicu 45 dB, čo značí, že sa hodí pre využitie aj v kanceláriách či obývacích izbách. Rozmery pre zabudovanie : 820 x 595 x 565 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 6
Celkový čistý objem 145 L
Kapacita fliaš 52
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG SWB66001DG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené