AEG AbsoluteCare T8DEA68S

  • Zľava 19 %
  • Doprava zadarmo
  • Cashback 160 €

Hĺbka: 63.6 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 8 Kg, Trieda energ.účinnosti: A +++, Systém sušenia: Tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo, Maximálna hĺbka: 66.3 cm,


Cena s Cashbackom 160,00 € Platí do 30. 11. 2021
Ako získať cashback
729,00 €

Cena 889,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 1 098,00 € Zobraziť nápoveď

17,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart sušička bielizne AEG AbsoluteCare T8DEA68S sa radí do energetickej triedy A+++. Jej kapacita sušenia je 8 kg bielizne. Pri sušení dosahuje maximálnu hlučnosť 65 dB. Technológia tepelného čerpadla ponúka efektívnejší, úspornejší a šetrnejší spôsob sušenia. Ovládanie je jednoduché a to pomocou TFT dotykového displeja. Zobrazí zostávajúci čas či výber programov. V bubne sa nachádza vnútorné osvetlenie. K bezpečnosti prevádzky prispieva detský zámok. Ponúka množstvo programov a špeciálnych funkcií pre bezpečné usušenie akéhokoľvek materiálu. Neodmysliteľnou funkciou je aj odložený štart a tak môžete sušiť kedykoľvek sa vám to časovo hodí.

 

 

 

 

Využitie spotrebiča

Praktická sušička AEG AbsoluteCare T8DEA68S je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG T8DEA68S vysuší na jedno použitie 8 kg prádla. Ideálna pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť extra veľké dávky bielizne, alebo na sušenie veľkých kusov bielizne ako posteľnej bielizne alebo prikrývok.

Smart technológie

Vašu inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj nadiaľku pomocou vášho smartfónu. Jednoducho si stiahnete aplikáciu My AEG a prepojíte svoje mobilné zariadenie so sušičkou. Získate tak plnú kontrolu nad procesom sušenia.

Sušička so systémom AbsoluteCare®

Odteraz môžete v sušičke sušiť všetko, čo vyperiete. Od najjemnejšieho vlneného svetra až po každodennú pracovnú košeľu alebo lyžiarsku bundu. Sušičky so systémom AbsoluteCare® majú prispôsobené programovanie na presné ovládanie pohybu a teploty cyklu sušenia. Programy s funkciou AbsoluteCare® presne ovládajú pohyb a teplotu sušiaceho bubna. Vlnené odevy zostávajú plocho voči bubnu, čím sa napodobňuje ploché sušenie. Vonkajšie odevy dostanú presne to správne množstvo ohrevu potrebné na obnovenie plnej funkčnosti ich vodotesnej membrány. Každá tkanina sa úplne vysuší vďaka správnemu pohybu a teplote, pričom si zachová kvalitu, výzor a pocit.

Invertorový motor

Invertorový motor patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon a to pri minimálnej spotrebe energie.

Jednoduché ovládanie

Na prehľadnom LCD displeji LogiControl s dotykovým ovládaním sú zobrazované požadované údaje. Súčasťou displeja sú aj zabudované hodiny. K bezpečnej prevádzke prispieva aj detský zámok. Sušičku môžete ovládať len vy a nie deti.

AEG SensiDry

Technológia AEG SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými bubnovými sušičkami, bez výrazného predĺženia času sušenia. To zabezpečí, aby tkaniny neboli nikdy vystavené nadmernému teplu. Vaše oblečenie si zachová textúry ako v deň nákupu, po dlhšiu dobu. A nízka teplota vám tiež pomôže ušetriť energiu.

Praktické funkcie

Sušička disponuje technológiou ProSense®, ktorá používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň. Posunutý štart vám dodá voľnosť vysušiť bielizeň vtedy, keď vám to vyhovuje. Funkcia posunutého štartu vám umožní automaticky nastaviť čas začiatku vášho cyklu sušenia.

Úsporné sušenie

Sušička bielizne AEG T8DEA68S využíva vylepšený systém OKOFlow, ktorý zaistí vysoký prietok vzduchu. Takto bude spotreba elektrickej energie veľmi nízka a údržba jednoduchá. Radí sa do energetickej triedy A+++, čim tvorí úsporný spotrebič vo vašej domácnosti. 

  • Programy sušenia: Hodváb, Vlna, Outdoorové oblečenie, Mix, Ľahké žehlenie, Športové oblečenie, Prikrývka
  • Špeciálne funkcie: Osvieženie, ECO, tichý

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 63.6 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 66.3 cm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG AbsoluteCare T8DEA68S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené