AEG AbsoluteCare T8DEA68S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Overiť dostupnosť v predajniach

Cena:
889,00 €

Pôvodná cena 1 098,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart sušička bielizne AEG AbsoluteCare T8DEA68S sa radí do energetickej triedy A+++. Jej kapacita sušenia je 8 kg bielizne. Pri sušení dosahuje maximálnu hlučnosť 65 dB. Technológia tepelného čerpadla ponúka efektívnejší, úspornejší a šetrnejší spôsob sušenia. Ovládanie je jednoduché a to pomocou TFT dotykového displeja. Zobrazí zostávajúci čas či výber programov. V bubne sa nachádza vnútorné osvetlenie. K bezpečnosti prevádzky prispieva detský zámok. Ponúka množstvo programov a špeciálnych funkcií pre bezpečné usušenie akéhokoľvek materiálu. Neodmysliteľnou funkciou je aj odložený štart a tak môžete sušiť kedykoľvek sa vám to časovo hodí.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 19 %

Zvážte aj tento produkt

Siemens WT47X940EU Siemens WT47X940EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Ak hľadáte spoľahlivú smart sušičku bielizne, Siemens WT47X940EU bude skvelou voľbou. S energetickou triedou A+++ je mimoriadne šetrná nielen k Vašej peňaženke, ale rovnako aj k životnému prostrediu. S tepelným čerpadlom zaručuje naozaj perfektné výsledky a dokonale vysušené šatstvo bez poškodenia. Vďaka ergonomicky naklonenému ovládaciemu panelu je voľba programov či iných funkcií oveľa komfortnejšia. Určite oceníte ovládanie vašej sušičky bielizne bez ohľadu na to, kde sa nachádzate - pomocou jednoducho použiteľnej aplikácie Home Connect (dostupné pre iOS a Android). Úroveň hluku dosahuje 61 decibelov. Vnútorné LED osvetlenie pôsobí mimoriadne efektne.

Základné parametre

  • Hĺbka: 61,5 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

 

Využitie spotrebiča

Praktická sušička AEG AbsoluteCare T8DEA68S je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG T8DEA68S vysuší na jedno použitie 8 kg prádla. Ideálna pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť extra veľké dávky bielizne, alebo na sušenie veľkých kusov bielizne ako posteľnej bielizne alebo prikrývok.

Smart technológie

Vašu inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj nadiaľku pomocou vášho smartfónu. Jednoducho si stiahnete aplikáciu My AEG a prepojíte svoje mobilné zariadenie so sušičkou. Získate tak plnú kontrolu nad procesom sušenia.

Sušička so systémom AbsoluteCare®

Odteraz môžete v sušičke sušiť všetko, čo vyperiete. Od najjemnejšieho vlneného svetra až po každodennú pracovnú košeľu alebo lyžiarsku bundu. Sušičky so systémom AbsoluteCare® majú prispôsobené programovanie na presné ovládanie pohybu a teploty cyklu sušenia. Programy s funkciou AbsoluteCare® presne ovládajú pohyb a teplotu sušiaceho bubna. Vlnené odevy zostávajú plocho voči bubnu, čím sa napodobňuje ploché sušenie. Vonkajšie odevy dostanú presne to správne množstvo ohrevu potrebné na obnovenie plnej funkčnosti ich vodotesnej membrány. Každá tkanina sa úplne vysuší vďaka správnemu pohybu a teplote, pričom si zachová kvalitu, výzor a pocit.

Invertorový motor

Invertorový motor patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon a to pri minimálnej spotrebe energie.

Jednoduché ovládanie

Na prehľadnom LCD displeji LogiControl s dotykovým ovládaním sú zobrazované požadované údaje. Súčasťou displeja sú aj zabudované hodiny. K bezpečnej prevádzke prispieva aj detský zámok. Sušičku môžete ovládať len vy a nie deti.

AEG SensiDry

Technológia AEG SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými bubnovými sušičkami, bez výrazného predĺženia času sušenia. To zabezpečí, aby tkaniny neboli nikdy vystavené nadmernému teplu. Vaše oblečenie si zachová textúry ako v deň nákupu, po dlhšiu dobu. A nízka teplota vám tiež pomôže ušetriť energiu.

Praktické funkcie

Sušička disponuje technológiou ProSense®, ktorá používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň. Posunutý štart vám dodá voľnosť vysušiť bielizeň vtedy, keď vám to vyhovuje. Funkcia posunutého štartu vám umožní automaticky nastaviť čas začiatku vášho cyklu sušenia.

Úsporné sušenie

Sušička bielizne AEG T8DEA68S využíva vylepšený systém OKOFlow, ktorý zaistí vysoký prietok vzduchu. Takto bude spotreba elektrickej energie veľmi nízka a údržba jednoduchá. Radí sa do energetickej triedy A+++, čim tvorí úsporný spotrebič vo vašej domácnosti. 

  • Programy sušenia: Hodváb, Vlna, Outdoorové oblečenie, Mix, Ľahké žehlenie, Športové oblečenie, Prikrývka
  • Špeciálne funkcie: Osvieženie, ECO, tichý

Pripojené súbory

AEG AbsoluteCare T8DEA68S návod [*.pdf, 7.52 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 63,6 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 8 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
iMaximálna hĺbka: 66,3 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 63,6 cm
iMaximálna hĺbka: 66,3 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Suché do skrine, Extra suché, Suché na žehlenie
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Energetické údaje

Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 65 dB

Ostatné

Kód produktu: 916098064

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore