AEG T9DBC68SC FiberPro

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Cena:
849,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom AEG T9DBC68SC je moderný spotrebič, ktorý si pre jeho technológie a ďalšie vlastnosti obľúbite. Technológia tepelného čerpadla ponúka efektívnejší, úspornejší a šetrnejší spôsob sušenia. Sušička je prispôsobená na vysušenie 8 kg bielizne. Systém FiberPro s technológiou 3DScan pomocou snímačov zisťuje vlhkosť v odevoch. Oceníte extra veľký prehľadný dotykový displej pre jednoduché nastavenie. Vďaka spätnému chodu sušička uvoľňuje bielizeň a zabráni tak jej pokrčeniu a zamotaniu. Kapacita nádrže na kondenzát je 5,28 l a je uložená naľavo. K dispozícii sú indikátory zanesenia filtra či naplnenia nádrže.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bosch WTX87EH0EU Bosch WTX87EH0EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Voľne stojaca kondenzačná smart sušička Bosch WTX87EH0EU v bielom prevedení sa radí do energetickej triedy A+++. Kapacita bubna pre sušenie je až 9 kg prádla. K sušeniu využíva kondenzačnú technológiu s tepelným čerpadlom. Jej maximálna hlučnosť pri sušení je 62 dB. Ponúka veľa programov sušenia, ktoré jednoducho a intuitívne nastavíte prostredníctvom otočného voliča s integrovaným tlačidlom zap/vyp. a extra pohodlného TFT displeja. K dispozícii sú funkcie ako cyklus našuchorenia na konci programu, akustický signál konca programu, odložené ukončenie až o 24 hodín, detská poistka alebo Home Connect pre ovládanie na diaľku. Inteligentná sušička bielizne Bosch WTX87EH0EU disponuje samočistiacim kondenzátorom, vnútorným LED osvetlením bubna. Dvierka sušičky sú sklenené priehľadné s chrómovo-čiernym rámom.

Základné parametre

  • Hĺbka: 59,9 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Využitie spotrebiča

Praktická sušička AEG T9DBC68SC  so systémom FiberPro s technológiou 3DScan je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Detekuje vlhkosť a upravuje čas pre dosiahnutie dokonalých výsledkov sušenia. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použitie 8 kg bielizne. Ideálna pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť extra veľké dávky bielizne, alebo na sušenie veľkých kusov bielizne ako posteľnej bielizne alebo prikrývok. So sušiacim programom Woolmark - Modrá, ktorá je v tejto sušičke schválená spoločnosťou Woolmark dokonale a šetrne vysušíte vaše vlnené kúsky oblečenia. Na dotykovom ovládacom panely si veľmi jednoducho navolíte program, ktorý vám bude vyhovovať.

Chráňte svoje oblečenie

Odteraz môžete v sušičke sušiť všetko, čo vyperiete. Od najjemnejšieho vlneného svetra až po každodennú pracovnú košeľu alebo lyžiarsku bundu. Sušičky so systémom AbsoluteCare majú prispôsobené programovanie na presné ovládanie pohybu a teploty cyklu sušenia.  Programy s funkciou AbsoluteCare presne ovládajú pohyb a teplotu sušiaceho bubna. Vlnené odevy zostávajú plocho voči bubnu, čím sa napodobňuje ploché sušenie. Vonkajšie odevy dostanú presne to správne množstvo ohrevu potrebné na obnovenie plnej funkčnosti ich vodotesnej membrány. Každá tkanina sa úplne vysuší vďaka správnemu pohybu a teplote, pričom si zachová kvalitu, výzor a pocit.

AEG SensiDry

Technológia AEG SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými bubnovými sušičkami, bez výrazného predĺženia času sušenia. To zabezpečí, aby tkaniny neboli nikdy vystavené nadmernému teplu. Vaše oblečenie si zachová textúry ako v deň nákupu, po dlhšiu dobu. A nízka teplota vám tiež pomôže ušetriť energiu.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine T9DBC68SCSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.06 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 66,3 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 8 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka: 71 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 66,3 cm
Hmotnosť: 62 Kg
Maximálna hĺbka: 71 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Outdoor, Športové oblečenie, Suché na žehlenie, Suché do skrine, Vlna, Mix
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.sušenia: A

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 63 dB

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 916098639

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore