AEG T9DBE69SC FiberPro

Zobraziť


Hĺbka: 63.8 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energ.účinnosti: A +++, Systém sušenia: Tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo, Maximálna hĺbka: 110.8 cm Viac info


Cena 949,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Inteligentná kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom AEG T9DBE69SC FiberPro je moderný spotrebič, ktorý si pre jeho technológie a ďalšie vlastnosti obľúbite. Ponúka dokonca aj možnosť ovládania na diaľku a to cez aplikáciu My AEG Care. Technológia tepelného čerpadla ponúka efektívnejší, úspornejší a šetrnejší spôsob sušenia. Sušička je prispôsobená na vysušenie 9 kg bielizne. Systém FiberPro s technológiou 3DScan pomocou snímačov zisťuje vlhkosť v odevoch. Oceníte extra veľký prehľadný dotykový displej pre jednoduché nastavenie. Vďaka spätnému chodu smart sušička uvoľňuje bielizeň a zabráni tak jej pokrčeniu a zamotaniu. Kapacita nádrže na kondenzát je 5,28 l a je uložená naľavo. K dispozícii sú indikátory zanesenia filtra či naplnenia nádrže.

 

 

Využitie spotrebiča

Praktická smart sušička AEG T9DBE69SC so systémom FiberPro s technológiou 3DScan je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Detekuje vlhkosť a upravuje čas pre dosiahnutie dokonalých výsledkov sušenia. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použitie 9 kg bielizne. Ideálna pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť extra veľké dávky bielizne, alebo na sušenie veľkých kusov bielizne ako posteľnej bielizne alebo prikrývok. So sušiacim programom Woolmark - Modrá, ktorá je v tejto sušičke schválená spoločnosťou Woolmark dokonale a šetrne vysušíte vaše vlnené kúsky oblečenia. Na dotykovom ovládacom panely si veľmi jednoducho navolíte program, ktorý vám bude vyhovovať.

Vysušte a rovno sa oblečte s programom XL

Zmiešaný XL program sušenia vďaka optimalizovanému toku vzduchu a rozvodu tepla presne suší bavlnu, syntetiku a zmiešanú bielizeň. Nemusíte triediť bielizeň po jej opraní, jednoducho ich preložíte do sušičky. Vaše oblečenie bude o 30 % menej pokrčené a jemnejšie na dotyk ako pri bežnom sušení na sušiaku. Môžete si oblečenie rovno obliecť po vybratí zo sušičky.

Aplikácia My AEG Care

Zažite prispôsobenú starostlivosť pripojením vašich spotrebičov k aplikácii My AEG Care. A využite skúsenosti spoločnosti AEG odkiaľkoľvek. Nastavte na diaľku programy šité na mieru, získajte odporúčania týkajúce sa cyklov pre vaše odevy a dostávajte oznámenia, keď je bielizeň vysušená a pripravená na vybratie. Inteligentná sušička bielizne umožňuje pomocou pripojenia k Wi-Fi ovládanie na diaľku pomocou mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou. Táto funkcia umožňuje získavať upozornenia, sledovať a ovládať spotrebič na diaľku.

Chráňte svoje oblečenie

Odteraz môžete v sušičke sušiť všetko, čo vyperiete. Od najjemnejšieho vlneného svetra až po každodennú pracovnú košeľu alebo lyžiarsku bundu. Sušičky so systémom AbsoluteCare majú prispôsobené programovanie na presné ovládanie pohybu a teploty cyklu sušenia.  Programy s funkciou AbsoluteCare presne ovládajú pohyb a teplotu sušiaceho bubna. Vlnené odevy zostávajú plocho voči bubnu, čím sa napodobňuje ploché sušenie. Vonkajšie odevy dostanú presne to správne množstvo ohrevu potrebné na obnovenie plnej funkčnosti ich vodotesnej membrány. Každá tkanina sa úplne vysuší vďaka správnemu pohybu a teplote, pričom si zachová kvalitu, výzor a pocit.

AEG SensiDry

Technológia AEG SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými bubnovými sušičkami, bez výrazného predĺženia času sušenia. To zabezpečí, aby tkaniny neboli nikdy vystavené nadmernému teplu. Vaše oblečenie si zachová textúry ako v deň nákupu, po dlhšiu dobu. A nízka teplota vám tiež pomôže ušetriť energiu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 63.8 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 110.8 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie AEG T9DBE69SC FiberPro

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Lukáš

15. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaBabic

6. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Celkovo fajn
  • Trosku hlucnejsi ako som cakal

Fajn v sade s prackou


Ferdinand

20. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • Éry nice

Dobrý pomer cena kvalita...