Airmec CBIN 50

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 46 %

Šírka: 50.6 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energ.účinnosti: B, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 600 m3, Počet motorov: 1 Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaný digestor Airmec CBIN 50 v nerezovom prevedení je vybavený jedným motorom, ktorý zaručene odsaje nepríjemný pach z vašej kuchyne. Zaraďuje sa do energetickej triedy B a ponúka 3 rýchlosti odsávania s maximálnym dosahom rýchlosti 600 m³/h. Maximálnu hlučnosť dosahuje 65 dB. Navyše ponúka dostatočné osvetlenie vašej varnej dosky a to za pomoci LED žiaroviek. Digestor je možné použiť pre odťah aj recirkuláciu (po zakúpení vhodného uhlíkového filtra). Ovládanie je mechanické.

 

 

Varenie bez nepríjemností

Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Vstavaný digestor Airmec CBIN 50  sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu a rýchlemu odsávaniu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. V odsávači je zabudovaný kvalitný motor, ktorý zabezpečuje výkon 600 m³/h za hodinu s maximálnou hlučnosťou 65 db.

LED osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný odsávač pár Airmec CBIN 50 je vybavený kvalitným osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre vás i Vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Odsávanie

Digestor sa vyznačuje tromi rýchlosťami odsávania s maximálnym výkonom 600 m³/h. Počas celej doby varenia zabezpečuje perfektné výsledky v podobe dôkladného vysatia všetkých výparov, ktoré prirodzene vznikajú pri varení. Je vhodný na odsávanie pár do komína alebo pre odsávanie zabezpečené recirkuláciou. V prípade recirkulácie, to znamená pri používaní uhlíkového filtra sa čistý vzduch vráti naspäť do miestnosti. Uhlíkový filter Typ 2 nie je súčasťou balenia (je potrebné zakúpiť).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 50.6 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti B
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 600 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Airmec CBIN 50

60% Kvalita
Dobrá

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

Martin

15. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Priemerná


  • Veľký motor špičkové sanie.
  • Ešte som ho ani nekúpil a skrutky uchytenia motora vypadnuté od výroby zlé spracovanie ako môžu samorezky uchytit do plechu tak tenkého, všetko som prerobil upravil.
  • Prichytenie motora do telesa netesnosti pri fukaní fúka do skrinky

Keby nebola taká zľava nehrozí za 300 eur taký digestor.