Ajax Socket black 13327


Smart zásuvka, Oblasť využitia: zabezpečenie, Technológia: 868Mhz, Použitie: interný, Napájanie: Batérie. Viac info


Cena 76,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,54 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér Ajax Socket 13327 v čiernej farbe s funkciou merania spotreby umožňuje prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie ľahko ovládať pripojené elektrické spotrebiče. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore. Adaptér je vybavený autentizáciu pre ochranu proti narušeniu a integrovanou ochranou proti prepätiu a prehriatiu. Samozrejmosťou je šifrovaná komunikácia a nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni.

 

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér Ajax Socket s funkciou merania spotreby umožňuje prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie ľahko ovládať pripojené elektrické spotrebiče. Vďaka farebnému LED indikátoru zaťaženia a analytickým funkciám je možné merať spotrebu elektrickej energie.


Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Adaptér ponuka analytické funkcie pre meranie spotreby elektrickej energie.


Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži

Adaptér je vybavený autentizáciu pre ochranu proti narušeniu a integrovanou ochranou proti prepätiu a prehriatiu. Samozrejmosťou je šifrovaná komunikácia a nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni, jednoduché pripojenie k elektrickým spotrebičom a jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Upozornenie: Zásuvka je typu F (Schuko), bežne používaná v Európe a nie je vybavená na výstupe ochranným kolíkom. Zemniaci kolík je nahradený dvojicou uzemňovacích pásikov na bočnej časti. Pripojené zariadenia môžu byť len s bočnými uzemňovacími páskami na sieťovej vidlici alebo bez ochranného kolíka (dvojitá vidlica). Hybridné zástrčky typu E/F možno bezpečne použiť.

Na výstupe spínacej zásuvky nie je možné používať vidlice a rozbočovacie zásuvky typu E.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax Socket black 13327

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami