Ajax StarterKit Plus white 13540

Cena:
579,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,58 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Ajax StarterKit Plus set 13540 v bielej farbe predstavuje vylepšenú verziu centrálneho ovládacieho panela poplašného zabezpečovacieho systému Ajax. Vďaka vyššiemu HW výkonu umožňuje pripojenie až 149 zariadení Ajax, 50 IP kamier či záznamových zariadení a podporuje až 99 používateľov. Pre pripojenie ku Cloud serveru využíva Ethernet či Wi-Fi rozhranie a ako záložný komunikačný kanál slúži dvojica 2G/3G SIM kariet. Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub Plus s Wi-Fi, Ajax SpaceControl, Ajax DoorProtect a Ajax MotionProtect. Chrbticou celého systému je Ajax Hub inteligentný ovládací panel. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané. Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá smart aplikácia Ajax dostupná pre Android aj iOS. Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

Profesionálne riešenie ochrany

Ajax StarterKit Plus je set centrálneho ovládacieho panela (ústredne) Hub Plus s Wi-Fi, PIR detektora pohybu MotionProtect, magnetického kontaktu DoorProtect a diaľkového ovládača SpaceControl. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku s maximálnou užívateľskou prívetivosťou.

Vynikajúca kombinácia

Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub Plus s Wi-Fi, inteligentný ovládací panel, Ajax SpaceControl ovládaciu kľúčenku s tiesňovým tlačidlom, Ajax DoorProtect bezdrôtový detektor otvorenia okien a dverí a Ajax MotionProtect bezdrôtový PIR detektor pohybu.

Inteligentný ovládací panel

Chrbticou celého systému je Ajax Hub Plus s Wi-Fi vylepšená verzia centrálneho ovládacieho inteligentného panela. Ústredňa s wi-fi komunikuje s ostatnými komponentmi systému pomocou unikátneho bezpečnostného protokolu Jaweller. Všetky komponenty majú 2.stupeň zabezpečenia. Digitálny ekosystém Ajax rozširuje schopnosti všetkých zariadení Ajax. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané.

Smart aplikácia Ajax

Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá smart aplikácia Ajax dostupná pre Android aj iOS. Aplikácia Ajax umožňuje rýchle a intuitívne ovládanie a konfiguráciu systému vo dne aj v noci. Po stiahnutí a inštalácii je v priebehu niekoľkých okamihov pripravená na použitie. Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla.

Pripojené súbory

Ajax Hub Plus datalist SK [*.pdf, 771.21 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: pohybu
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ajax
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 1055 g
Výška: 29 cm
Hĺbka: 8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: HUB,PIR, DoorProtect, DO
Počet kusov v balení: 4 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Funkcie

Detekcia: pohybu

Ďalšie parametre

Technológia: 868Mhz
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie
Geolokácia: Áno

Ostatné

Kód produktu: AJAX 13540

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore