Ajax StarterKit Plus white 13540


Detekcia: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 579,00 €

11,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ajax StarterKit Plus set 13540 v bielej farbe predstavuje vylepšenú verziu centrálneho ovládacieho panela poplašného zabezpečovacieho systému Ajax. Vďaka vyššiemu HW výkonu umožňuje pripojenie až 149 zariadení Ajax, 50 IP kamier či záznamových zariadení a podporuje až 99 používateľov. Pre pripojenie ku Cloud serveru využíva Ethernet či Wi-Fi rozhranie a ako záložný komunikačný kanál slúži dvojica 2G/3G SIM kariet. Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub Plus s Wi-Fi, Ajax SpaceControl, Ajax DoorProtect a Ajax MotionProtect. Chrbticou celého systému je Ajax Hub inteligentný ovládací panel. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané. Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá smart aplikácia Ajax dostupná pre Android aj iOS. Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla.

 

 

Profesionálne riešenie ochrany

Ajax StarterKit Plus je set centrálneho ovládacieho panela (ústredne) Hub Plus s Wi-Fi, PIR detektora pohybu MotionProtect, magnetického kontaktu DoorProtect a diaľkového ovládača SpaceControl. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku s maximálnou užívateľskou prívetivosťou.

Vynikajúca kombinácia

Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub Plus s Wi-Fi, inteligentný ovládací panel, Ajax SpaceControl ovládaciu kľúčenku s tiesňovým tlačidlom, Ajax DoorProtect bezdrôtový detektor otvorenia okien a dverí a Ajax MotionProtect bezdrôtový PIR detektor pohybu.

Inteligentný ovládací panel

Chrbticou celého systému je Ajax Hub Plus s Wi-Fi vylepšená verzia centrálneho ovládacieho inteligentného panela. Ústredňa s wi-fi komunikuje s ostatnými komponentmi systému pomocou unikátneho bezpečnostného protokolu Jaweller. Všetky komponenty majú 2.stupeň zabezpečenia. Digitálny ekosystém Ajax rozširuje schopnosti všetkých zariadení Ajax. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané.

Smart aplikácia Ajax

Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá smart aplikácia Ajax dostupná pre Android aj iOS. Aplikácia Ajax umožňuje rýchle a intuitívne ovládanie a konfiguráciu systému vo dne aj v noci. Po stiahnutí a inštalácii je v priebehu niekoľkých okamihov pripravená na použitie. Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax StarterKit Plus white 13540

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené