Ajax Hub black 7559

Cena:
305,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,10 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Ajax 7559 v čiernej farbe Hub GSM + Ethernet je vyhodnocovacia ústredňa bezdrôtového alarmu. Monitoruje komponenty v bezdrôtovej sieti a zbiera dáta prostredníctvom unikátneho protokolu Jewellery. Signalizácia poplachu a ďalších udalostí prebieha prostredníctvom push notifikácií, SMS správ, alebo hovoru. Nové zariadenia možno jednoducho pridať do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. Ajax Hub umožní pripojenie až 100 komponentov. Vstavaný GSM modul zabezpečuje záložnú komunikáciu v prípade výpadku siete internet.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

Vyhodnocovacia ústredňa Ajax 7559 GSM + Ethernet

Ajax Hub je vyhodnocovacia ústredňa bezdrôtového alarmu. Monitoruje komponenty v bezdrôtovej sieti a zbiera dáta prostredníctvom unikátneho protokolu Jewellery. Ajax Hub analyzuje hrozby, filtruje falošné poplachy a upozorňuje na akékoľvek nebezpečenstvo. Je prvým krokom v ceste za dosiahnutím bezpečnej domácnosti.

Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s komponentmi až na vzdialenosť 2 000 m v otvorenom priestore, alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. ARM procesor poskytuje dostatočný výkon pre dôležité výpočtové operácie. Systém komunikuje v rámci siete Ethernet so záložným spojením pomocou GSM siete. Signalizácia poplachu a ďalších udalostí prebieha prostredníctvom push notifikácií, SMS správ, alebo hovoru.Jednoduchá inštalácia

Vďaka interaktívnemu manuálu a držiakom SmartBracket je možné systém nainštalovať do 15 minút. Dostupnosť komponentov, detekčnej zóny, úroveň rádiového šumu a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nové zariadenia možno jednoducho pridať do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Pripojenie až 100 komponentov

Ajax Hub umožní pripojenie až 100 komponentov. Systém podporuje až 50 užívateľov a priame napojenie na poplašné prijímacie centrum (predtým PCO). Real time OS chráni systém pred vírusmi a narušením. Vstavaný GSM modul zabezpečuje záložnú komunikáciu v prípade výpadku siete internet. Technológia Geofence Vám pripomenie zaistiť systém pri odchode a odistiť po príchode domov.
 

 

Pripojené súbory

Ajax Hub datalist CZ [*.pdf, 744.22 kB] Ajax Hub datalist SK [*.pdf, 611.02 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: pohybu
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ajax
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 24 cm
Hmotnosť: 570 g
Výška: 19 cm
Hĺbka: 4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: HUB, napáj. + dat. kábel
Počet kusov v balení: 3 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Funkcie

Detekcia: pohybu

Ďalšie parametre

Technológia: 868Mhz
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie
Geolokácia: Áno

Ostatné

Kód produktu: AJAX 7559

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore