Ajax Hub white 7561


Detekcia: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 309,00 €

6,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ajax 7561 v bielej farbe Hub GSM + Ethernet je vyhodnocovacia ústredňa bezdrôtového alarmu. Monitoruje komponenty v bezdrôtovej sieti a zbiera dáta prostredníctvom unikátneho protokolu Jewellery. Signalizácia poplachu a ďalších udalostí prebieha prostredníctvom push notifikácií, SMS správ, alebo hovoru. Nové zariadenia možno jednoducho pridať do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. Ajax Hub umožní pripojenie až 100 komponentov. Vstavaný GSM modul zabezpečuje záložnú komunikáciu v prípade výpadku siete internet.

 

 

Vyhodnocovacia ústredňa 7561 GSM + Ethernet

Ajax Hub je vyhodnocovacia ústredňa bezdrôtového alarmu. Monitoruje komponenty v bezdrôtovej sieti a zbiera dáta prostredníctvom unikátneho protokolu Jewellery. Ajax Hub analyzuje hrozby, filtruje falošné poplachy a upozorňuje na akékoľvek nebezpečenstvo. Je prvým krokom v ceste za dosiahnutím bezpečnej domácnosti.

Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s komponentmi až na vzdialenosť 2 000 m v otvorenom priestore, alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. ARM procesor poskytuje dostatočný výkon pre dôležité výpočtové operácie. Systém komunikuje v rámci siete Ethernet so záložným spojením pomocou GSM siete. Signalizácia poplachu a ďalších udalostí prebieha prostredníctvom push notifikácií, SMS správ, alebo hovoru.Jednoduchá inštalácia

Vďaka interaktívnemu manuálu a držiakom SmartBracket je možné systém nainštalovať do 15 minút. Dostupnosť komponentov, detekčnej zóny, úroveň rádiového šumu a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nové zariadenia možno jednoducho pridať do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Pripojenie až 100 komponentov

Ajax Hub umožní pripojenie až 100 komponentov. Systém podporuje až 50 užívateľov a priame napojenie na poplašné prijímacie centrum (predtým PCO). Real time OS chráni systém pred vírusmi a narušením. Vstavaný GSM modul zabezpečuje záložnú komunikáciu v prípade výpadku siete internet. Technológia Geofence Vám pripomenie zaistiť systém pri odchode a odistiť po príchode domov.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax Hub white 7561

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené