Ajax StarterKit white 7564

Zobraziť


Detekcia: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 369,00 €

7,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Ajax StarterKit 7564 v bielej farbe predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku s maximálnou užívateľskou prívetivosťou. Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub, Ajax SpaceControl, Ajax DoorProtect a Ajax MotionProtect. Chrbticou celého systému je Ajax Hub inteligentný ovládací panel. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané. Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá smart aplikácia Ajax dostupná pre Android aj iOS. Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla.

 

Profesionálne riešenie ochrany

Ajax StarterKit je set centrálneho ovládacieho panela (ústredne) Hub, PIR detektora pohybu MotionProtect, magnetického kontaktu DoorProtect a diaľkového ovládača SpaceControl. Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku s maximálnou užívateľskou prívetivosťou.

Vynikajúca kombinácia

Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub inteligentný ovládací panel, Ajax SpaceControl ovládaciu kľúčenku s tiesňovým tlačidlom, Ajax DoorProtect bezdrôtový detektor otvorenia okien a dverí a Ajax MotionProtect bezdrôtový PIR detektor pohybu.

Inteligentný ovládací panel

Chrbticou celého systému je Ajax Hub inteligentný ovládací panel. Ústredňa pomocou unikátneho bezpečnostného protokolu Jaweller komunikuje s ostatnými komponentmi Vášho systému. Všetky komponenty majú 2.stupeň zabezpečenia. Digitálny ekosystém Ajax rozširuje schopnosti všetkých zariadení Ajax. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané.

Smart aplikácia Ajax

Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá smart aplikácia Ajax dostupná pre Android aj iOS. Aplikácia Ajax umožňuje rýchle a intuitívne ovládanie a konfiguráciu systému vo dne aj v noci. Po stiahnutí a inštalácii je v priebehu niekoľkých okamihov pripravená na použitie. Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Ajax StarterKit white 7564

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marcel

13. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Jednoduche a rychlo zapojenie, ovladanie a zrozumitelnost.
  • -

Designovy alarm do bytu bez kablov a bateria a nabijania. Funguje skvele. Iba by som sa nespoliehal na info o zapojeni kamier do systemu.