Ajax StreetSiren 7661 black vonkajšia siréna

  • Doprava zadarmo

Detekcia: vlámania, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 129,00 €

2,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtová vonkajšia siréna Ajax StreetSiren 7661 v čiernej farbe je určená pre použitie vo vonkajších priestoroch. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 500 m v otvorenom priestore. Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži, nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia. Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontáže krytu. Napájanie: 4x batérie CR123A 3 V (v balení) alebo zdroj 12 V DC/13,5 W (predáva sa samostatne).

Vonkajšia siréna

Bezdrôtová vonkajšia siréna Ajax StreetSiren je určená pre použitie vo vonkajších priestoroch. Intenzitu akustickej signalizácie možno ľubovoľne nastaviť v rozmedzí 85 až 113 dB. Siréna disponuje vysoko svietivými červenými LED diódami umiestnenými po celom obvode krytu. 

Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 500 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Napájanie je zabezpečené batériami alebo externým zdrojom 12 V DC.


Ochrana proti zlyhaniu

Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži, nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia. Siréna je vybavená systémami pre detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

Inštalácia pomocou držiaka

Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontáže krytu. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Oceníte jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia vlámania
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax StreetSiren 7661 black vonkajšia siréna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené