Ajax LeaksProtect 8050 white záplavový senzor


  Detekcia: vody, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie,


  Cena 57,90 €

  1,16 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Bezdrôtový záplavový detektor Ajax LeaksProtect 8050 v bielej farbe je miniatúrny detektor úniku vody, ktorý Vás behom pár sekúnd informuje o zaplavenie stráženého priestoru. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Ak voda v blízkosti detektora uschne alebo odtečie, dôjde k automatickému zrušeniu poplachu. Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži. Poteší vás rýchla inštalácia detektora voľným položením na rovný povrch.

  Behom pár sekúnd informuje o zaplavení stráženého priestoru

  Bezdrôtový záplavový detektor Ajax LeaksProtect je miniatúrny detektor úniku vody, ktorý Vás behom pár sekúnd informuje o zaplavenie stráženého priestoru. Ak voda v blízkosti detektora uschne alebo odtečie, dôjde k automatickému zrušeniu poplachu. Napájanie je pomocou 2 ks dodaných batérií AAA.

  Technológia Jewellery

  Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Vodotesný kryt je vybavený stupňom krytia IP65 a 8 poniklovanými kontaktmi.  Ochrana proti zlyhaniu

  Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži, nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia. Úspora energie je zabezpečená vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu.

  Rýchla inštalácia

  Poteší vás rýchla inštalácia detektora voľným položením na rovný povrch. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Detekcia vody
  Typ SMART produktu zabezpečovací systém
  Oblasť využitia zabezpečenie

  Návody a manuály

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Ajax LeaksProtect 8050 white záplavový senzor

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené