Ajax HomeSiren 8697 white vnútorná siréna

  • Zľava

Vnútorná siréna, Oblasť využitia: zabezpečenie, Detekcia: vlámania, Technológia: 868Mhz, Použitie: interný, Napájanie: 230V + batéria. Viac info


Cena 71,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,44 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtová vnútorná siréna Ajax HomeSiren 8697 v bielej farbe je určená pre použitie vo vnútorných priestoroch. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 2000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Siréna je vybavená systémami pre detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu. Napájanie: 2x batérie CR123A (v balení).

Vnútorná siréna

Bezdrôtová vnútorná siréna Ajax HomeSiren je určená pre použitie vo vnútorných priestoroch. Intenzitu akustickej signalizácie možno ľubovoľne nastaviť v rozmedzí 81 až 97 dB. Siréna navyše disponuje konektorom pre pripojenie externej LED signalizácie.

Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 2000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Napájanie je zabezpečené dvoma CR123A batériami.


Ochrana proti zlyhaniu

Samozrejmosťou je ochrana proti zlyhaniu a sabotáži, nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd a šifrovaná komunikácia. Siréna je vybavená systémami pre detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

Inštalácia pomocou držiaka

Poteší vás jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontáže krytu. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Oceníte jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia vlámania
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax HomeSiren 8697 white vnútorná siréna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami