Akčné hry na PlayStation 5

Všetci vášniví milovníci napätia a majitelia najnovšej PlayStation 5 pozor! S akčnými hrami určenými práve pre herné konzoly PlayStation 5 zažijete tie najlepšie akčné momenty, pri ktorých sa vám zrýchli tep na maximum. Stačí si len vybrať z množstva titulov ten váš obľúbený.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 7 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Akčné hry na PS5: Okoreňte svoj herný život troškou adrenalínu

Dosť bolo monotónnych hier, kde sa dokopy nič nedeje. Užite si novú PlayStation 5 a rozprúďte krv v žilách s akčnými hrami určenými práve pre túto hernú konzolu. Akční hrdinovia s neuveriteľnými schopnosťami, najnovšie zbrane, nevyspytateľné útoky nepriateľov či vojnové misie. Prichystajte sa na množstvo herných efektov a nespútanú zábavu. Akčné hry vás jednoducho dostanú.

Akčné závody s PS5

Či už chcete hrať ako samostatný hráč, alebo so spoluhráčmi online, z množstva ponúkaných akčných titulov, ktoré patria medzi užívateľsky najobľúbenejšie, si určite vyberiete ten pravý pre vás. Skutočne dobrá zábava a herné maratóny s vašimi priateľmi tak môžu začať.

To najlepšie z akcie na PlayStation 5

Bojujte proti svetovej hrozbe v úlohe tajného agenta s akčnou hrou Call of Duty: Black Ops – Cold War, ktorá prináša pohľad do čias Studenej vojny, či doveďte klan z drsných brehov Nórska do nového domova ako vikingský bojovník s Assassin's Creed Valhalla.  Veľkolepé zakončenie trilógie World of Assassination prináša akčná hra Hitman 3 s legendárnym Agentom 47. Prvky mágie a očarujúce Japonsko si môžete užiť s remastrovanou kompletnou edíciou Nioh Collection.

TIP: Pre ten najpohodlnejší herný zážitok skúste vyskúšať aj herné kreslo určené pre všetkých skutočných hráčov.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore