Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay H8i v univerzálnej čiernej farbe, ktoré potešia každého milovníka kvalitného zvuku a moderného dizajnu. Disponujú funkciou ANC na potlačenie vonkajšieho hluku a dvomi integrovanými mikrofónmi pre zlepšenie kvality vašich hovorov. Ich súčasťou je inteligentná funkcia Proximity senzor, ktorá zastaví alebo opäť začne prehrávať hudbu podľa toho, či máte slúchadlá na ušiach alebo odložené. Ak sa chcete započúvať do okolitých zvukov, stačí aktivovať režim transparentnosti. Postačí na to jeden klik, ktorým vypnete potlačenie okolitého šumu a prehrávanie hudby. Na jedno nabitie dokážu slúchadlá hrať až neuveriteľných 30 hodín, a to so zapnutým ANC a Bluetooth.

Základné parametre

  • Značka: Bang & olufsen
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20Hz-22kHz
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zážitok pre vaše uši

Doprajte si skvelý hudobný zážitok. Regulujte, koľko okolitého ruchu má preniknúť do vašich uší. Alebo ho zablokujte úplne. Počúvajte, streamujte alebo prijímajte hovory pohodlne niekoľko hodín vďaka náušníkom z pamäťovej peny a polstrovanému nastaviteľnému náhlavníku. Batéria slúchadiel N700 vám bude na jedno nabitie robiť spoločnosť až 20 hodín (v závislosti od podmienok používania). Navyše ich môžete ľahko zložiť a na cestách vám nezaberú takmer žiadne miesto. 

Legendárny zvuk od AKG

Spoločnosť AKG prináša zvukové zážitky, ktoré rozdúchajú vašu tvorivosť. Majstrovské vyváženie audia vás poteší plynulými, viacrozmernými tónmi, zatiaľ čo vám vycibrené detaily umožnia vnímať každú vrstvu zvuku. Pocíťte oslobodzujúcu silu hudby v kvalitnom vyznení, aké zamýšľali aj samotní tvorcovia. 

Žiadny šum, len čisté tóny

Rušivé okolité zvuky už vás nebudú obmedzovať – jednoducho ich vypnete. Bez ohľadu na to, čo sa v miestnosti deje, budete počuť len to, čo chcete.

Komfortný a skladací dizajn

Ploché skladacie slúchadlá N700 sa bez problémov vojdú do vašej tašky či vrecka. Vďaka kompaktnému puzdru, letovému adaptéru, priamemu káblu a nabíjaciemu káblu USB si ich môžete vziať skutočne kamkoľvek. 

Batéria s dlhou životnosťou

Počúvajte hudbu bez prekážok. Slúchadlá s vami budú držať krok až 20 hodín – pri zapnutom Bluetooth a aktívnom potlačení šumu, alebo až 36 hodín pri pripojení k ANC. (Počúvanie hudby pri prepojení káblom a zapnutou funkciou aktívneho potlačenia hluku Noise Cancelling. Aktuálna životnosť batérie a doba nabíjania sa môžu líšiť v závislosti od podmienok používania) 

Technológia okolitého zvuku Ambient Aware

Len vy rozhodujete o tom, koľko okolitého šumu k vám môže preniknúť. Stačí sa dotknúť jediného tlačidla a vždy budete vedieť, čo sa okolo vás deje. Aj pri úplnom ponorení sa do obľúbenej hudby.

Ničím nerušené hovory a ovládanie na jedno tlačidlo

Zbavte sa ozveny a zlepšite kvalitu vašich hovorov. A univerzálny diaľkový kábel s ovládaním na jedno tlačidlo vám umožní hravo kontrolovať nielen vašu hudbu, ale aj prichádzajúce hovory.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Akg
Frekvenčný rozsah (Hz): 10-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Akg
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Hmotnosť: 261 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 10-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 23 hod.

Ostatné

Kód produktu: GP-N700HAHCEAA

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore