AKG Y500 Wireless čierne

  • Zľava 87 %

Bezdrôtové slúchadlá, Certifikácia nemá. Viac info

Popis produktu

AKG Y500 Wireless v čiernom prevedení sú vynikajúce bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú jemne vyladený zvuk pre čo najvyššiu kvalitu, ktorá vás poteší. Sú vybavené 40 mm meničmi a sú schopné pracovať v rozsahu 16 Hz - 22 kHz. Výhodou je možnosť spárovania slúchadiel s dvoma zariadeniami naraz, môžete tak počúvať obľúbenú hudbu z jedného zariadenia a prijať hovor z druhého. Detekcia nosenia automaticky stopne hudbu v prípade odloženia slúchadiel. Slúchadlá podporujú Bluetooth verzie 4.2 a kodek AAC. Integrovaná batéria s kapacitou 900 mAh poskytne dostatok energie až na 33 hodín počúvanie hudby. Slúchadlá tiež disponujú elimináciou okolitého hluku, ktorú možno prerušiť pomocou stlačenia tlačidla. V balení so slúchadlami nájdete USB kábel, AUX kábel a ochranné vrecúško.

Elegantný štýl s vynikajúcim zvukom

AKG Y500 Wireless sú kvalitné a pekne spracované slúchadlá, ktoré sa stanú vaším obľúbeným a funkčným módnym doplnkom. Telá jednotlivých slúchadiel sú vyrobené z hliníka, ktorý vyniká svojou ľahkosťou a odolnosťou. Mäkké penové ušné nástavce umožní pohodlné počúvanie hudby. Flexibilný strmeň spoľahlivo udrží slúchadlá na svojom mieste a zároveň vás nebude tlačiť. O produkciu zvuku sa tu postarajú 40 mm meniče, ktoré sú jemne odladené, aby ste si mohli vychutnať kvalitný zvuk plný detailov. Kvalitný zvuk si užijete aj vďaka podpore audio kodeku AAC a Bluetooth verzie 4.2.

Jednoduché ovládanie a skvelé funkcie

Všetky funkcie slúchadiel je možné ovládať pomocou ovládacích prvkov, ktoré sa nachádzajú priamo na nich. Nechýba tlačidlo pre nastavenie hlasitosti, ktoré je skvele dostupné a hlasitosť si tak môžete upraviť bez zložení slúchadiel. Nechýba ani tlačidlo pre spustenie alebo zastavenie prehrávania hudby. Ďalšou skvelou funkciou je eliminácie okolitého hluku, ktorej účinnosť možno eliminovať pomocou stlačenia tlačidla, aby ste mohli krátko vnímať svoje okolie bez nutnosti slúchadlá dávať dole.

Možnosť spárovania s dvoma zariadeniami naraz

AKG Y500 Wireless umožní spárovanie až s dvoma zariadeniami naraz. Vďaka tomu môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu z jedného zariadenia a prijímať hovory z druhého. V prípade rozpoznania hovoru sa slúchadlá automaticky prepojí na hovor a vďaka integrovanému mikrofónu vám umožní pohodlné telefonovanie. Po jeho ukončení sa slúchadlá automaticky prepnú do východiskového stavu a opäť vám spustí vašu hudbu tam, kde ste prestali. Výhodou je tiež automatické zastavenie prehrávania pri zložení slúchadiel. Pokiaľ si slúchadlá opäť nasadíte automaticky spustí prehrávanie.

Dlhá výdrž batérie

Integrovaná batéria s kapacitou 900 mAh poskytne dostatok energie až na 33 hodín počúvania hudby, alebo až na 33 hodín telefonovania. Nabitie batérie na plnú kapacitu trvá okolo 2,5 hodín. Výhodou je aj rýchle nabíjanie, ktoré vám len za 5 minút nabíjania dodá dostatok energie až na 1 hodinu prevádzky slúchadiel. Nabíjanie prebieha prostredníctvom priloženého USB káblu. V prípade vybitia slúchadiel a nemožnosti ich nabitia je možné pripojiť slúchadlá k zariadeniu pomocou AUX kábla. V balení sa nachádza aj praktické vrecúško, ktoré ochráni vaše slúchadlá v prípade ich nevyužívania.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AKG Y500 Wireless čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami