Alcatel POP 4+ 5056D (šedý)

Uhlopriečka: 5.5 ", Operačná pamäť RAM: 1.5 GB, Kapacita: 16 GB. Viac info

Popis produktu

ALCATEL POP 4+ 5056D je skvelý smartfón, ktorý je vybavený 5,5 palcov veľkým HD displejom, s rozlíšením 1280x720 pixelov. Telefón je vybavený štvorjadrovým procesorom s taktom 1,1 GHz a 1,5 GB veľkou operačnou pamäťou. Alcatel POP 4+ 5056D je vybavený tiež dvojicou fotoaparátov. Hlavný má rozlíšenie 8 MPx a vďaka prítomnosti LED diódy je schopný robiť snímky aj za zhoršeného osvetlenia. Pre zhotovovanie obľúbených selfies a alebo videotelefonovanie je v predu nad displejom 5 MPx kamera. Interné úložisko poskytuje užívateľovi 16 GB, ktoré je možné rozšíriť až o ďalších 32 GB pomocou microSD karty. Telefón podporuje najrýchlejší mobilný internet súčasnosti 4G / LTE, ďalej je samozrejmosťou podpora WiFi, Bluetooth alebo GPS. Telefón beží na skvele odladenom operačnom systéme Android 6.0 Marshmallow.

Skvelý telefón za rozumnú cenu

Dizajn telefónu je naozaj vydarený, vzhľad telefónu sa podobá luxusným zariadeniam, takže s ním určite neurobíte hanbu a každému sa zapáči na prvý pohľad. Výkon telefónu je dostačujúci pre dnešného stredne náročného užívateľa. Štvorjadrový procesor a 1,5 GB veľká operačná pamäť RAM zabezpečí, že bude mať telefón plynulý chod, a zvládne aj multitasking. Na 16 GB veľké interné úložisko sa vám zmestí naozaj veľká porcia dát a aplikácií, ak by vám ale táto kapacita nestačila, nie je problém si ju rozšíriť pomocou microSD karty až o ďalších 32 GB.

Obrovský HD displej a dve kamery

Alcatel POP 4+ 5056D je vybavený 5,5" veľkým displejom. Displej je kapacitný a podporuje multidotykové ovládanie, takže je možné telefón ovládať aj pomocou gest. Zobrazovacia časť displeja využíva IPS technológiu a spolu s LED podsvietením vytvára naozaj krásne a sýte farby a navyše šetrí batériu telefónu. Predná kamerka umiestnená nad displejom má rozlíšenie 5 MPx, s ňou tak budete schopní robiť veľmi kvalitné selfies alebo uskutočňovať videohovory cez obľúbený program Skype vo vysokej kvalite. Zadná kamera má ešte o niečo väčšie rozlíšenie, konkrétne 8 MPx, k nej navyše výrobca dodal prisvetlovaciu LED diódu, takže sa nebudete musieť báť ani fotografovania za zhoršených svetelných podmienok.

Naozaj rýchly mobilný internet a GPS

Alcetel POP 4+ 5056D tiež podporuje najrýchlejší mobilný internet 4G ktorého rýchlosti môžu dosahovať až neuveriteľných 225 Mbit / s. V tejto sieti bude prehliadanie webov, sledovanie videí i sťahovanie aplikácií naozaj rýchle. K internetu sa dá tiež pripojiť prostredníctvom WiFi adaptéra. V telefóne je navyše zabudovaný GPS modul, vďaka ktorému nájdete vždy správnu cestu k vášmu cieľu.

Android 6.0 Marshmallow

Alcatel POP 4+ 5056D dostal do výbavy tiež najnovšiu verziu populárneho operačného systému Android 6.0 Marshmallow. Medzi hlavné novinky v tomto systéme je možnosť voľby oprávnení pre aplikácie. Teraz už nebudete musieť súhlasiť so všetkým, čo po vás aplikácia pri inštalácii žiada, ale jednoducho jej povolíte, čo vy budete chcieť a s čím budete súhlasiť. Ďalej sa samozrejme zlepšilo využitie energie, kde sa predĺžila výdrž batérie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 5.5 "
Operačná pamäť RAM 1.5 GB
Kapacita 16 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Alcatel POP 4+ 5056D (šedý)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami