Alcatel TKEE Max 10'' mätovo zelený

  • Doprava zadarmo

Verzia operač.sys.: Android 10, Typ procesora: Mediatek, 4G / LTE: Nie, Typ displeja: IPS, Operačná pamäť RAM: 2 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Rozlíšenie displeja (px): 1280x800, Uhlopriečka: 10 ",


Cena 133,00 €

2,66 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tablet Alcatel TKEE Max v mätovo zelenej farbe má 10'' a určený je pre deti. Odnímateľné puzdro ho ochráni pred poškodením a pádmi. Systém poháňa 4-jadrový procesor MediaTek MT8167B s frekvenciou 1,3GHz a operačná pamäť RAM 2GB. IPS displej má rozlíšenie 1280x800px a navyše disponuje aj ochranou zraku. Úložný priestor má kapacitu 32GB a prostredníctvom slotu na microSD karty ho môžete rozšíriť až o 128GB. Vo výbave má Wi-Fi, Bluetooth, zabudovaný mikrofón, 2mpx fotoaparát, prednú kameru, port USB-C a 3,5mm audio jack. O spoľahlivú výdrž sa postará 4080 mAh batéria. Operačným systémom zariadenia je Android 10.

Praktický dizajn

Tablet chráni praktické puzdro v odtieni mätovo zelená so zaoblenými hranami. Je dostatočne silné na to, aby vydržalo nechcené pády a nárazy. Je ľahko odnímateľné. Má skladaciu zadnú časť. Deti si tak môžu vychutnať obľúbené rozprávky v maximálnom pohodlí

Ochrana zraku

Tablet disponuje 10'' IPS displejom s rozlíšením 1280x800px. Alcatel TKEE Max poskytuje duálnu ochranu zraku. Displej spoločne so systémovou optimalizáciou znižujú vplyv modrého svetla a vytvárajú tak optimálne podmienky zobrazenia pre oči dieťaťa.

Výkon

Systém poháňa 4-jadrový procesor MediaTek MT8167B s frekvenciou 1,3GHz a operačná pamäť RAM 2GB. Na ukladanie súborov je k dispozícii 32GB. Pre rozšírenie kapacity môžete využiť slot a pamäťové microSD karty až do 128GB.

Rodičovská kontrola

Funkcia rodičovskej kontroly umožní nastaviť heslá, zoznamy pre povolené webové stránky, správu aplikácií, či dokonca časové prestávky používania zariadenia, aby deti pri tablete nestrávili dlhé hodiny.

Výbava a rozhranie

Tablet ponúka bezdrôtové pripojenie pomocou technológií Wi-Fi a Bluetooth. Nabíja sa cez port USB-C. Nechýba 3,5mm audio jack a slot na microSD karty. Ďalej disponuje zabudovaným mikrofónom, prednou kamerou a 2mpx zadným fotoaparátom. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. Android 10
Typ procesora Mediatek
4G / LTE Nie
Typ displeja IPS
Operačná pamäť RAM 2 GB
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Rozlíšenie displeja (px) 1280x800
Uhlopriečka 10 "

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Alcatel TKEE Max 10'' mätovo zelený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené