Aliens: Fireteam Elite - PS5 hra

  • Akcia

Médium: BLU-RAY, Platforma: PS5, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická. Viac info

Platforma


Cena 29,99 €

Zľava 25 % z predchádzajúcej ceny: 39,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Aliens: Fireteam Elite je určená pre platformu PlayStation 5. Hra sa odohráva v kultovom svete Aliens, v ktorom záhadný núdzový signál presmeruje tvoju bojovú jednotku do vonkajších kolónií, ke už na vás čakajú smrtiace légie xenomorfov, tajomstvo a prastaré mimozemské trosky. Bojuj proti vlnám desivých xenomorfov a syntetickým nepriateľom z radov Weyland-Yutani. Vytvor si a prispôsob vlastného koloniálneho bojovníka. Vyber si z celej rady tried, zbraní, vybavenia a perkov a bojuj proti obrovskej presile v štyroch jedinečných kampaniach.

 

Jedinečný lov

Zohraj kľúčovú úlohu v epických udalostiach, ktoré sa odohrávajú 23 rokov po pôvodnej trilógii Votrelca, ako koloniálny mariňák na palube UAS Endeavor, kde bojuješ proti desivej hrozbe xenomorfov. Uchváti vás strhujúca grafika, jedinečný nepriatelia, silné zbrane a vybavenie, desivé zvuky a realistické prostredie.

Zaútoč

Postav sa obrovskej presile s viac ako 20 druhmi nepriateľov vrátane 11 rôznych xenomorfov, pričom každý má inú inteligenciu a dokáže vás rôzne prepadnúť, prekabátiť a zlikvidovať. Využívaj kryty a tímovú spoluprácu, aby ste prežili mimozemskú hrozbu.

Prispôsob si svoj tím

Máš na výber z 5 unikátnych tried – strelec, demolačný expert, technik, doktor a prieskumník. Každý z nich má vlastné špeciálne schopnosti a perky. Rozsiahly arzenál ti ponúka viac než 30 zbraní a 70 doplnkov.

Aliens: Fireteam Elite - PS4 hra

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Aliens: Fireteam Elite - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené