Aligator A220 Senior biely

  • Zľava

Uhlopriečka: 1.8 ", 3G: Nie, Rozlíšenie displeja (px): 160x128, Kapacita: 32000 MB, Typ telefónu: Klasický,

Farba


Cena 22,89 €

Zľava 2 % z pôvodnej ceny: 23,42 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,46 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Tlačidlový mobilný telefón Aligator A220 Senior zaujme nadčasovým bielym prevedením, jednoduchým ovládaním a praktickými funkciami. Konštrukcia telefónu je vyrobená z kvalitných materiálov. Pohodlné ovládanie vďaka veľkým tlačidlám klávesnice a prehľadnému a farebnému 1,8" TFT displeju. Ponúka funkcie ako SOS tlačidlo, budík, kalkulačku, baterku, FM rádio, hlasový záznamník a štandardný 3,5 mm jack a port microUSB. Na prenos súborov využijete Bluetooth. Do pamäte si môžete uložiť až 500 telefónnych čísel. Podpora micro SD pamäťový kariet s kapacitou do 32 GB. Vybavený je Li-ion batériou s kapacitou 600 mAh s výdržou až 10 dní v pohotovostnom režime.

Štýlove a jednoduché prevedenie  

Mobilný telefón zaujme svojím jednoduchým a hlavne praktickým prevedením najmä seniorov aj nenáročných používateľov. Aligator A220 Senior je zhotovený v troch farebných prevedeniach: čierna, biela, červená. Má kompaktné rozmery, aby sa lepšie držal v dlaní a nízku hmotnosť len 65 gramov. Na prednej strane sa nachádzajú klasické tlačidlá a 1,8" farebný TFT displej s rozlíšením 160 x 128 bodov, na ktorom sa vám zobrazí obsah telefónu. Displej má jemné biele podsvietenie.

Dlhá výdrž

Telefón môžete využívať počas niekoľkých dní. Je totiž vybavený Li-ion batériou s kapacitou až 600 mAh. V pohotovostnom režime dosahuje doba na jedno nabitie až 240 hodín, čo je cca desať dní. Zvládne aj telefonické rozhovory v trvaní až 100 minút. Táto skvelá hodnota dáva tomuto telefónu perfektný základ pre jeho hlavné využitie a to ako spoločníka pre tých, ktorí potrebujú telefón naozaj len na volanie alebo písanie SMS správ a v prípade núdze pre zavolanie pomoci.

Praktické funkcie

Vo výbave mobilného telefónu sa nachádzajú praktické funkcie, ktoré využijete vo voľných chvíľach. Veľmi užitočné SOS tlačidlo vám umožní privolať pomoc v prípade núdze. Po stlačení tlačidla, ktoré je na umiestnené na zadnej strane telefónu, sa na vami predvolené čísla odošle SMS správa s približnou polohou telefón cez SOS Locator. Využijete kalkulačku, organizátor, budík či hlasový záznamník. Pri cestovaní si môžete počúvať obľúbenú hudbu alebo FM rádio. Nechýba ani praktická baterka na zasvietenie. Až 500 telefonických kontaktov sa zmestí do vnútornej pamäte telefónu.

Konektorová výbava

Telefon je vybavený micro USB konektorom, ktorý využijete predovšetkým na nabíjanie a tiež k prenosu dát, pokiaľ do telefónu vložíte pamäťovú kartu. Nechýba ani 3,5 mm jack, vďaka ktorému si môžete pripojiť slúchadlá a počúvať hudbu. Na prenos súborov využijete aj bezdrôtovú technológiu Bluetooth.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 1.8 "
3G Nie
Rozlíšenie displeja (px) 160x128
Kapacita 32000 MB
Typ telefónu Klasický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Aligator A220 Senior biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené