Aligator Watch Junior modré

  • Výpredaj

Smart hodinky, LCD farebný displej, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 2, Funkcie: krokomer, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 52,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 54,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,06 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Detské smart hodinky Aligator Watch Junior s 1,3" IPS displejom, 0,8 Mpx fotoaparátom, stupňom krytia IP67, krokomerom, budíkom, určovaním polohy pomocou GPS/GSM/Wi-Fi, SOS tlačítkom, možnosťou telefonovania a batériou s kapacitou 400 mAh.

Odolné prevedenie

Aligator Watch Junior sú detské hodinky s odolnou konštrukciou, vymeniteľným remienkom a hmotnosťou 122 g. Disponujú dotykovým 1,3-palcovým IPS displejom s rozlíšením 240 × 240 px. Vďaka stupňu krytia IP67odolné voči vode, takže sa nemusíte obávať dažďa ani vlhkosti. Dostatočnú výdrž zabezpečí batéria s kapacitou 400 mAh s bezpečným magnetickým nabíjaním. Aplikácia je v slovenčine, angličtine a ďalších jazykoch, takže sa môže dieťa vzdelávať v cudzom jazyku. Mobilná aplikácia je k dispozícii pre systémy iOS 9.0 a vyššie a Android 5.0 a vyššie.

Funkcie

Hodinky sú vybavené množstvom užitočných funkcií. K dispozícii je 0,8 Mpx fotoaparát s možnosťou vzdialeného ovládania a krokomer, ktorý počíta počet prejdených krokov. Vstávanie do školy uľahčuje zabudovaný budík a počas dlhej chvíle zabaví hra.

Telefonovanie

Občas sa stane, že dieťa zabudne doma mobilný telefón. Vďaka tejto funkcii to už nebude problém. Hodinky po vložení nanoSIM karty fungujú ako telefón, čo znamená, že môžete svojmu dieťaťu vždy ľahko zavolať a vďaka prednastaveným kontaktom môže ľahko zavolať aj vám. Odchádzajúce a prichádzajúce hovory môžete obmedziť len na overené čísla, takže budete mať všetko pod kontrolou. Na pohodlnejšiu komunikáciu môže dieťa používať hlasové správy.

SOS locator

Aligator SOS Locator je neodmysliteľný pomocník, ktorý po stlačení SOS tlačidla na hodinkách automaticky odošle SMS správu až na 3 prednastavené kontakty a upozornenie do aplikácie, kde môžete polohu dieťaťa zobraziť na mape. To znamená, že keď sa vaše dieťa stratí, táto funkcia vám dá okamžite vedieť, kde sa nachádza a či potrebuje pomoc.

Tri systémy na určovanie polohy

Hodinky využívajú na sledovanie polohy tri systémy na dosiahnutie najvyššej spoľahlivosti - GPS, GSM a Wi-Fi. Aj keď sa dieťa nachádza v budove alebo obchodnom centre bez signálu GSM, hodinky môžu používať pripojenie Wi-Fi. Nechýba ani možnosť nastavenia bezpečnostných zón s upozornením na ich opustenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie krokomer
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

1,0 / 5

1 recenzia Aligator Watch Junior modré

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Mária

1. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Nefunguje, dala som reklamovať