Alpine CDE-203BT

Cena:
135,00 €

Pôvodná cena 159,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,70 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlové Bluetooth/CD/USB autorádio Alpine CDE-203BT vylepšuje zvuk vašej obľúbenej hudby a ponúka množstvo funkcií konektivity. Môžete pripojiť svoj iPhone, iPod alebo telefón s Androidom a prehrávať zvukový obsah, streamovať zo Spotify alebo akéhokoľvek internetového rádia cez Bluetooth, pripojiť USB kľúč či prehrávať z CD média – je to len na vás. Zariadenie disponuje vstavaným zosilňovačom 4x50 W, 2 predzosilnenými výstupmi, funkciou Bass Engine SQ a dokáže prehrávať súbory FLAC uložené na USB médiách. Farbu tlačidiel a podsvietenia displeja môžete nastaviť v plnom spektre RGB, aby zodpovedala vašej preferencii. Súčasťou je aj dodávaný mikrofón pre vybavovanie telefonátov so zabudovanou funkciou hands-free Bluetooth.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 15 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Pripojte si telefón s iPhone

Pomocou USB kábla (nie je súčasťou balenia) môžete pripojiť svoj iPhone alebo iPod, aby ste si mohli vychutnať uložený zvukový obsah alebo Apple Music (vyžaduje si predplatné pre Apple Music a pripojenie k internetu) vo vašom aute. Jednoducho vyberte skladby, albumy alebo zoznamy skladieb na vašom iPhone/iPod alebo priamo cez hlavnú jednotku Alpine počas jazdy. Kompatibilný so všetkými modelmi iPhone a iPod z posledných rokov vrátane modelov iPhone X a iPhone 8.

Pripojte si telefón s Android OS

Ak máte telefón alebo tablet založený na platforme Android, môžete ho pripojiť cez rozhranie USB (kábel nie je súčasťou balenia) do zariadenia Alpine tak, aby ste počúvali audio obsah prostredníctvom reproduktorov v aute. Môžete si vybrať skladby na telefóne/tablete alebo pomocou otočného ovládača hlavnej jednotky. 

Streamujte internetové rádiá a Spotify

Na váš smartfón je k dispozícii mnoho aplikácií pre internetové rádiá. Jednoducho spustite aplikáciu internetového rádia v telefóne a pripojte ho cez Bluetooth alebo vstupný konektor AUX na hlavnej jednotke Alpine (vyžaduje voliteľný kábel AUX). Spotify je skvelý spôsob, ako objaviť novú hudbu a vychutnať si všetky obľúbené skladby a zoznamy skladieb. Prečo ho nepoužívať na ceste? Spustite svoj playlist Spotify, zoznam žánrov alebo album v telefóne ešte predtým, než začnete šoférovať, preneste ho bezdrôtovo cez Bluetooth do hlavnej jednotky Alpine a vychutnajte si hudbu počas jazdy.

Volania

Jednotka CDE-203BT má vstavaný vysokokvalitný modul Bluetooth, ktorý vám umožní uskutočňovať telefonické hovory legálnym spôsobom počas jazdy. V balení je zahrnutý samostatný mikrofón.

Pripojte USB kľúče

Predný port USB zariadenia CDE-203BT je pripravený pre USB kľúče a USB pevné disky s požiadavkami na napájanie do 1000 mA. Preneste hudbu na USB kľúč a vychutnajte si súbory MP3, AAC, WMA a FLAC s pohodlnými vyhľadávacími funkciami.

Prehrávanie súborov FLAC a zvukové nastavenia

FLAC vysokokvalitná kompresia zvuku je čoraz viac populárna, pretože poskytuje oveľa lepšiu kvalitu zvuku v porovnaní s bežnými MP3 súbormi. Tento výrobok spoločnosti Alpine dokáže prehrávať súbory FLAC uložené na USB médiách. Nastavte zvuk vašej jednotky Alpine podľa vašich osobných preferencií pomocou Bass Engine SQ, aby ste získali úžasný basový výstup, rovnako ako funkcie EQ (10 Pre-Sets alebo 3 band Parametric EQ). Pripojte externé zosilňovače k dvom predzosilneným výstupom alebo si jednoducho vychutnajte vstavaný zosilňovač 4 x 50 wattov vysokej kvality.

Nastavte si farby podsvietenia

Môžete nastaviť farbu podsvietenia tlačidiel CDE-203BT a zobraziť v plnom spektre RGB tak, aby zodpovedali farbe osvetlenia palubnej dosky alebo vašim osobným preferenciám.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Zvukové formáty: aac, wma, mp3, flac
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie
DVD mechanika: Nie
Celkový výkon: 200 W
AUX vstup: Áno
DAB: Nie
Veľkosť: 1 din
CD mechanika: Áno
Diaľkové ovládanie: Nie
Odnímateľný panel: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Alpine
Celkový výkon: 200 W
Veľkosť: 1 din
Odnímateľný panel: Áno

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Linkový výstup: Nie
AUX vstup: Áno
Výstup pre subwoofer: Áno

Multimedia

Zvukové formáty: aac, wma, mp3, flac

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: FM, AM
DAB: Nie
RDS: Áno
Počet predvolieb: 18

Mechanika a disk

DVD mechanika: Nie
CD mechanika: Áno

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: CDE-203BT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore