Alpine i902D-OC3


Bluetooth: Áno, USB port: Áno, GPS: Áno (voliteľné), Celkový výkon: 200 W, AUX vstup: Áno, Veľkosť: 2 din,


Cena 1 399,00 €

27,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktické 2-DIN autorádio Alpine i902D-OC3 v čiernej farbe je určené pre modely Škoda Octavia 3 (model 5E, 2012 a novšie) a ponúka vynikajúcu reprodukciu zvuku s celkovým výkonom 200 W a množstvo funkcií, vďaka ktorým si spríjemníte každú cestu autom. Prvotne vás zaujme veľký farebný LCD dotykový displej s uhlopriečkou 9“, ktorý bude poľahky spolupracovať s funkciami smartfónov, ako sú Apple CarPlay a Android Auto. Zariadenie disponuje vstavaným modulom Bluetooth (pre jednoduché streamovanie hudby z vášho smartfónu a tabletu), FM rádiom, digitálnym rádiom DAB/DAB+, možnosťou prehrávania videí cez rozhranie USB, možnosťou pripojenia parkovacích senzorov, cúvacej kamery či ovládacích tlačidiel na volante. Taktiež podporuje satelitné signály GPS a Glonass.

9“ systém mobilných médií pre Škoda Octavia 3

Alpine predstavuje druhú generáciu systému Alpine Style pre Škoda Octavia 3 (model 5E, 2012 a novšie) s perfektnou integráciou systému do vášho auta so skvelými funkciami. Ponúka veľkú 9“ obrazovku a rozsiahle možnosti médií vrátane kompatibility s Apple CarPlay a Android Auto. 

Veľká dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením

Dôležitým prvkom tohto systému je 9-palcová dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením. V skutočnosti je o viac ako 80% väčšia ako štandardná 7-palcová obrazovka Škoda Bolero, ktorá sa nachádza vo väčšine modelov Octavia 3. 

Ovládacie tlačidlá na volante

Systém Alpine je pripojený k ovládacím tlačidlám na volante. Znamená to, že budete mať plnú kontrolu nad hlasitosťou, telefónom, prepínaním skladieb a mnohými ďalšími príkazmi. Môžete dokonca aktivovať ovládanie hlasom Siri, ak máte iPhone pripojený k systému, priamo z vášho volantu. 

Zobrazenie informácií

Malý displej na prístrojovom paneli je tiež pripojený k systému Alpine a môže zobrazovať názvy rozhlasových staníc, názvy skladieb a informácie o interpretoch, mená volajúcich či navigačné šípky. 

Parkovacie senzory

Ak je vaše auto vybavené originálnymi parkovacími senzormi, môžete pokračovať v používaní tejto funkcie aj s týmto systémom. Systém parkovacích senzorov je pripojený k vašej obrazovke, zobrazuje vzdialenosti a poskytuje zvukovú signalizáciu s automatickým stlmením hudby pri parkovaní.

Cúvacia kamera

Ak je vaša Octavia vybavená pôvodnou cúvacou kamerou, môže byť jednoducho pripojená k systému Alpine. Kamera sa pri cúvaní automaticky aktivuje. 

Informácie o vozidle

Displej vozidla slúži na zobrazenie a nastavenie nastavení vozidla a zobrazenie varovných hlásení, ako je napríklad nízka hladina motorového oleja. Alpine Style je plne kompatibilný s elektronickými systémami Škoda Octavia 3, a preto môže zobrazovať všetky ponuky a upozornenia. 

Zobrazovanie klimatizácie

Tento model poskytuje vizuálnu spätnú väzbu pre zvolenú teplotu vodiča a spolujazdca, stav AC, úroveň vyhrievania sedadla, vybrané vetracie otvory a ďalšie. Táto obrazovka sa automaticky objaví na niekoľko sekúnd, keď sa zmení niektoré z uvedených nastavení. 

Zábava na veľkej obrazovke

Systém Alpine umožňuje vychutnať si filmy, hudobné videá alebo televízne programy z mnohých rôznych zdrojov, napríklad z DVD z voliteľnej optickej jednotky, USB kľúčov alebo prenosných video zariadení. Môžete tiež pripojiť váš iPod touch alebo iPhone cez HDMI a vychutnať si svoj video obsah na 9-palcovom displeji s vysokým rozlíšením. Z dôvodu bezpečnosti jazdy je funkcia prehrávania videa k dispozícii iba v prípade, že vozidlo nie je v pohybe. 

Spolupracuje s Apple CarPlay

Tento model s kompatibilitou Apple CarPlay vám prináša inteligentnejší spôsob, ako používať svoj iPhone na cestách. Aplikácia Apple CarPlay umožňuje používateľom iPhone využívať intuitívny spôsob telefonovania, používania máp, počúvania hudby a prístupu k správam iba jedným dotykom. Jednoducho pripojte svoj iPhone s podporou CarPlay k portu USB na vašom Alpine systéme a ste pripravení ísť.

Funguje so systémom Android Auto

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu, integrovaným ovládacím prvkom na volante a výkonným hlasovým akciám je systém navrhnutý tak, aby minimalizoval rozptyľovanie, aby ste sa mohli sústrediť na cestu. Android Auto vám automaticky prináša užitočné informácie a usporiada ich do jednoduchých kariet, ktoré sa objavia hneď, keď sú potrebné. 

Bluetooth

Vstavaný modul Bluetooth umožňuje bezdrôtové pripojenie mobilného telefónu na komunikáciu bez použitia rúk. Veľmi intuitívne užívateľské rozhranie robí obsluhu mimoriadne jednoduchou. Bluetooth tiež umožňuje streamovanie zvuku z telefónu.

Digitálne rádio DAB/DAB+

Zabudovaný tuner DAB/DAB+/DMB využíva modernú digitálnu technológiu na príjem rozhlasového signálu s vynikajúcou kvalitou zvuku bez šumu. DAB ponúka oproti klasickému FM rádiu mnoho ďalších výhod: vyberte si zo širšej škály rádiových staníc a po počiatočnom skenovaní staníc si ľahko vyberte požadované kanály z abecedného alebo žánrového zoznamu dostupných staníc.

Port USB/AUX

Tento model obsahuje špeciálny kábel, ktorý spája port USB a AUX s vaším Alpine systémom, aby ste mohli využívať aj tieto konektory. Tento systém dokáže dokonca prehrávať zvukové súbory vo formáte FLAC – vrátane kompatibility 24/96 a 24/192 Hi-Res Audio.

Profesionálne vyrovnávanie

Tento model ponúka rozsiahle možnosti nastavenia zvuku, aby ste z vášho zvukového systému získali to najlepšie a prispôsobili zvuk podľa svojho vkusu a preferencií. Vstavaný duálny 9-pásmový Parametric EQ umožňuje samostatné nastavenie predných a zadných kanálov s profesionálnymi detailmi. 

Online navigácia

Systém má veľké navigačné tlačidlo na pravej strane. Po stlačení sa automaticky otvorí navigačná aplikácia – to funguje so systémami Apple CarPlay aj Android Auto. 

Kompatibilita GPS a Glonass

Tento produkt je kompatibilný so satelitnými signálmi GPS a môže tiež prijímať údaje o polohe zo satelitov Glonass. To prináša veľké výhody najmä v mestskom prostredí s mnohými vysokými budovami a pri jazde vo vysokých horách. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
GPS Áno (voliteľné)
Celkový výkon 200 W
AUX vstup Áno
Veľkosť 2 din

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Alpine i902D-OC3

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené