Alpine INE-W987D

Cena:
1 399,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 27,98 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Navigačná stanica pre náročných ALPINE INE-W987D patrí k 3.generácii One Look Navi. Ponúka vylepšené grafické rozhranie, zvuk a prehľadné ovládanie. Široký rozsah funkcií, napríklad kompatibilita s aplikáciou TuneIt s prepojením na Facebook. Zabudovaný je Bluetooth a DAB/DAB+ tuner a display s vysokým rozlíšením a veľkosťou 7´´ WVGA. Pomocou MirrorLink™ môžete so zariadením prepojiť svoj smartfón s aplikáciami ako je navigácia, prehrávanie hudby a videa, prístup k sociálnym sieťam a podobne. Navigačná stanica používa BASS ENGINE SQ, ktorý maximalizuje basy a celkové vyváženie tónu. K dispozícii je HDMI pripojenie, odnímateľný displej s veľkými tlačidlami, parkovací asistent, zobrazovanie údajov o klíme a vykurovaní, mapy s 3D objektmi a mnoho iného...

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Pripojenie rozhrania Alpine pre klimatizáciu a parkovacie senzory

Veľa originálných továrenských hlavných jednotiek má obrazovky pre ovládanie klimatizácie a parkovacie senzory, o ktoré vodič pri výmene jednotky príde.
S jednotkou INE-W987D to už nieje problém, pretože podporuje rozhranie Alpine, ktoré ponúka atraktívne grafické zobrazenie ovládania klimatizácie a parkovacích senzorov.  Tým je zaistená plná integrácia systému Alpine pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie počas jazdy.
Parkovacie senzory zobrazujú vzdialenosť vpredu aj vzadu, čo umožňuje ľahšie a bezpečnejšie manévrovanie v parkovacích priestoroch.

Kamera Vám počas parkovania poskytuje jasný výhľad. Zobrazené su taktiež vzdialenosti vpredu a vzadu. Systém počas cúvania automaticky stíši hudbu, tak aby ste počuli signalizáciu senzorov.

Úplné zobrazovanie všetkých ovládacích prvkov klimatizácie a kúrenia, vrátane vzduchových výduchov a vyhrievanie jednotlivých sedadiel Vám umožní ľahšie dosiahnutie požadovaného nastavenia klimatizácie.

One Look Ovládanie

INE-W987D predstavuje úplne novú úroveň užívateľsky prívetivého ovládania prostredníctvom možnosti zobraziť si v rovnakom čase dva nezávislé zdroje informácií. Nemusíte sa stále vracať o strábku späť alebo voliť medzi dvoma obrazovkami s rôznymi menu. Všetky požadované informácie sa zobrazujú priamo pred Vami na jedinej obrazovke. Jednoducho len kliknite na ikony alebo si prispôsobte funkcie podľa Vašich potrieb.
Položka Obľúbené umožňuje zvoliť si 8 najpoužívanejších funkcií/činností na jednu obrazovku pre budúci výber jediným kliknutím. Pozíciu ikon si môžete upraviť jednoduchým presunutím položky na požadované miesto. Nalaďte si obľúbenú rádiostanicu, vyhľadajte preferované  POI alebo priamo volajte ľuďom jediným dotykom bez potreby rolovať skrz zložité menu alebo adresár. Rovnako máte možnosť si zvoliť farbu pozadia a položiek podľa podsvietenia Vášho vozidla. Všetko vyššie spomenuté funguje pre dve nezávislé osoby na základe rozpoznania vodiča na základe spárovania jeho mobilného telefónu prostredníctvom Bluetooth.

One Look Navádzanie

Používanie navigačného systému nebolo nikdy také jednoduché ako teraz - nový software iGO Primo 2 je aktuálne najlepší systém na trhu, ktorý obsahuje množstvo užitočných funkcií. INE-W987D Vám poskytuje podrobné mapové pokrytie Európy, podporuje 3D objekty, diaľničný mód, pokročilé zadávanie adries a ďalšie zaujímavé možnosti. A pravdaže, funkcia delenia obrazu na 50/50 dovoľuje zároveň navigovať a nechať zobrazené i ovládanie prehrávania hudby alebo videa.
Pokročilá navigačná stanica Vám stále poskytuje všetko čo potrebujete bez ohľadu na to, v akej krajine sa nachádzate. Plné pokrytie 47 Európskych krajín, 29 jazykov pre hlasové navádzanie a Text-To-Speech v 15 jazykoch. Obsiahla databáza POI umožňuje nájsť prakticky akékoľvek miesto na aké si pomyslíte a dovoľuje Vám objavovať miesta, na ktorých ste doposiaľ nikdy neboli. TMC tuner poskytuje navigácii aktuálne dopravné informácie a tak sa stále vyhnete zápche alebo miestam s nehodou.

Mapy s 3D Objektami

3D mapy poskytujú oveľa realistickejší pohľad na oblasť, cez ktorú práve šoférujete. Mapy obsahujú stovky 3D objektov a mapy miest stovky 3D budov, čo navigáciu skutočne zjednodušuje.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
iGPS: Áno
Celkový výkon: 200 W
AUX vstup: Áno
Veľkosť: 2 din

Ďalšie vlastnosti

Značka: Alpine
Celkový výkon: 200 W
Veľkosť: 2 din
Odnímateľný panel: Áno

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
RCA video vstup: Áno
Linkový výstup: Áno
AUX vstup: Áno
Výstup pre subwoofer: Áno

Multimedia

Podporované video formáty: DivX
Zvukové formáty: mp3, wma, aac

Funkcie

iGPS: Áno
Ekvalizér: Áno

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
iTyp displeja: LCD

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: FM, AM
DAB: Nie
RDS: Áno
Počet predvolieb: 30

Mechanika a disk

DVD mechanika: Áno
CD mechanika: Áno

Ďalšie parametre

Vstup pre parkovaciu kameru: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: INE-W987D

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hodnotenia odborníka

Najviac oceňované vlastnosti

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (1)

Navigačná stanica v kombinácii s audiosystémom Alpine INE-W987D patrí ku špičke multimediálnych riešení pre automobily a určite uspokojí tých najnáročnejších. Tento všestranný systém v sebe zahŕňa GPS navigáciu, prehrávač DVD videa, DVD audia, CD audia, MP3 formátu, Bluetooth pripojenia...a navyše vďaka sedem palcovému displeju a možnosti pripojenia kamier je aj výborným pomocníkom pri problematickom parkovaní. Samozrejmosťou je kooperácia so samotným vozidlom, napríklad pri atraktívnom a intuitívnom obsluhovaní viac zónovej klimatizácie. Plný zvuk doplnený o mohutnú basovú zložku má na svedomí Bass Engine SQ s 200W zosilňovačom. Stanica taktiež umožňuje pripojenie k sociálnym sieťam. Perfektný výber pre tých, ktorí trávia veľkú časť času cestovaním, či už pracovne, alebo z vášne k šoférovaniu. Pavol Piskla, Nay Poprad ... zobraziť viac

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore