Alpine PWD-X5 4.1 kanálový digitálny procesor s aktívnym subwooferom

Cena:
499,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný digitálny procesor s aktívnym subwooferom Alpine PWD-X5 v čiernej farbe poteší každého, kto chce docieliť skvelý zvuk vo svojom aute bez mnohých zariadení a káblov. V kompaktnom tele, ktoré sa poľahky zmestí pod predné sedadlá alebo do batožinového priestoru, ukrýva vysokovýkonný digitálny procesor (DSP), 4-kanálový zosilňovač (4 x 50 W) a ultra-plochý subwoofer (špičkový výkon 240 W). Disponuje zabudovaným 10-pásmovým parametrickým EQ, digitálnou korekciou času a digitálnym krížením, ktorými vyladíte zvuk podľa predstáv. Zariadenie sa pýši viacerými možnosťami pripojenia: vstupy RCA, vstupy s vysokým výkonom, 2 USB porty (možnosť pripojiť externý Bluetooth kľúč). Na jednoduché ovládanie poslúži káblové diaľkové ovládanie alebo prehľadná aplikácia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

4.1 kanálový digitálny procesor s aktívnym subwooferom

Tento jedinečný produkt pre vylepšenie zvuku obsahuje vysokovýkonný digitálny procesor (DSP), 4-kanálový zosilňovač reproduktorov pre predné a zadné dvere a tiež ultra-plochý aktívny subwoofer. Nízka výška umožňuje, aby bolo zariadenie ľahko inštalované v kabíne vozidla. Pripojte buď OEM rádio cez vysoko výkonné vstupy na úrovni reproduktorov alebo iné rádio cez vstupy RCA a ovládajte systém cez káblové diaľkové ovládanie alebo prostredníctvom pohodlnej aplikácie pre smartfóny. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú zlepšenie kvality zvuku bez inštalácie mnohých zariadení a káblov po celom vozidle. Zariadenie je dodávané s kompletnou súpravou elektroinštalácie vrátane káblov vysokého napätia (4,5 metra) s hlavnou poistkou.

All-in-one vylepšenie zvuku

Tento model je vybavený digitálnym procesorom (DSP), kompaktným výkonným subwooferom a 4-kanálovým zosilňovačom – všetko v jednom balení. Je ideálny pre menšie vozidlá a zákazníkov, ktorí nechcú do svojho auta inštalovať veľa rôznych zariadení. Vstavaný zosilňovač poskytuje 4 x 50 W pre reproduktorové kanály a 240 W pre zabudovaný subwoofer (špičkový výkon). 

Kompaktná inštalácia

Veľmi kompaktné rozmery (350 mm x 245 mm x 80 mm) umožňujú inštaláciu pod predné sedadlá mnohých vozidiel. Pre hatchback alebo kupé autá je montáž možná do kufra. Celková hmotnosť výrobku je tesne nad 5 kg. 

Rozsiahle funkcie nastavenia zvuku

Pomocou zabudovaného 10-pásmového parametrického EQ, digitálnej korekcie času a digitálneho kríženia vylaďte zvuk vášho vozidla. Hlavné nastavenie môžete vykonať pripojením počítača pomocou bezplatného softvéru Alpine alebo pomocou dodaného káblového ovládača. K dispozícii je tiež aplikácia pre smartfóny, ktorá umožňuje používateľom prepínať medzi predvolenými nastaveniami na cestách a upravovať úrovne subwoofera a hlasitosti. 

Široké možnosti pripojenia

Zariadenie môžete pripojiť k rádiu Aftermarket pomocou vstupov RCA. Ak máte v aute originálne rádio, ktoré nemá ani RCA pripojenia, môžete ho pripojiť k zosilňovaču DSP pomocou vstupov s vysokým výkonom. K dispozícii sú aj 2 USB porty pre pripojený externý Bluetooth kľúč a pre pripojenie káblového diaľkového ovládania a PC pre nastavenie. 

Káblové diaľkové ovládanie

Diaľkový ovládač je pripojený pomocou zosilňovača DSP cez USB. Pomocou otočného enkodéra vyberte predvoľby, vstupné zdroje, nastavenia zvuku a ďalšie.

Bluetooth Audio Streaming

Ak vaše pôvodné autorádio neponúka audio streaming Bluetooth, PWD-X5 je pre vás znova skvelým riešením. S dodávaným Bluetooth kľúčom, ktorý je možné zapojiť do jedného z portov USB na zosilňovači DSP, môžete prenášať hudbu z vášho smartfónu do zariadenia PWD-X5. Jednoducho spárujte telefón a vyberte Bluetooth ako zdroj v káblovom diaľkovom ovládači a vychutnajte si všetku hudbu, Spotify a internetové rádio vo vašom zvukovom systéme.

Aplikácia pre smartfón

Aplikácia pre zariadenie je dostupná v Google Play a Apple App Store bezplatne. Táto aplikácia vám umožňuje nastaviť hlavnú hlasitosť a úroveň subwoofera, nastaviť predvoľby zvuku, prepnúť zvukové vstupné zdroje, upraviť 10-pásmový parametrický ekvalizér, Crossover, Fader/Balance a oveľa viac. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ subwoofera: aktívny
RMS výkon: 165 W
Impedancia: 4 ohm
Max.výkon(Špičkový): 240 W
Bass reflex: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Alpine
Impedancia: 4 ohm

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 245 mm
Výška: 80 mm
Hmotnosť: 5350 g
Hĺbka: 350 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: pliešky,skrutky,USB káb.,panel,nap.káb.

Reproduktory

Typ subwoofera: aktívny

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
RMS výkon: 165 W
Max.výkon(Špičkový): 240 W

Ďalšie parametre

Citlivosť: 80 dB
Bass reflex: Áno
Pripoj.subwoofera: RCA

Ostatné

Kód produktu: PWD-X5

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore