Alpine UTE-204DAB

Cena:
179,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlové autorádio Alpine UTE-204DAB s Bluetooth poteší každého, kto si cestovanie v aute rád spríjemní svojou obľúbenou hudbou. Disponuje vstavaným digitálnym tunerom DAB +, ktorý sa postará o príjem rozhlasových staníc s vynikajúcou kvalitou zvuku. Môžete pripojiť svoj iPhone, iPod alebo smartfón či tablet s Androidom a prehrávať zvukový obsah, streamovať zo Spotify alebo akéhokoľvek internetového rádia – stačí sa pripojiť cez Bluetooth, USB port alebo Aux-In vstup. Zariadenie obsahuje vstavaný zosilňovač 4 x 50 W, funkciu Bass Engine SQ a dokáže prehrávať súbory FLAC uložené na USB kľúči či externom disku. Farbu tlačidiel a podsvietenia displeja môžete nastaviť v plnom spektre RGB, aby zodpovedala vašim preferenciám.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Bluetooth

UTE-204DAB má vstavaný vysokokvalitný modul Bluetooth, ktorý umožňuje telefonovať jednoduchým a legálnym spôsobom počas jazdy. Súčasťou balenia je samostatný mikrofón.

DAB + digitálne rádio

Vstavaný tuner DAB + využíva digitálnu technológiu na poskytovanie rádiového príjmu s vynikajúcou kvalitou zvuku bez šumu. DAB + ponúka aj mnoho ďalších výhod oproti klasickému FM rádiu – vyberiete si zo širšej škály rozhlasových staníc a po úvodnom skenovaní stanice jednoducho vyberiete požadované kanály zo zoznamu abecedných alebo žánrových dostupných staníc. 

Pripojenie USB

Predný USB port je pripravený pre USB kľúče a pevné disky USB s požiadavkami na napájanie až 1000 mA. Preneste svoju hudbu na USB kľúč a vychutnajte si súbory MP3, AAC, WMA a FLAC s pohodlnými funkciami vyhľadávania.

Pripojte svoj iPhone

Môžete pripojiť svoj iPhone alebo iPod cez USB kábel (nie je súčasťou), aby ste si mohli vychutnať uložený audio obsah alebo Apple Music vo vašom aute. Jednoducho vyberajte skladby, albumy alebo zoznamy skladieb na zariadení iPhone/iPod alebo priamo cez jednotku Alpine. Kompatibilný so všetkými modelmi iPhone a iPod posledných rokov vrátane modelov iPhone X a iPhone 8.

Pripojte svoje zariadenie Android

Ak máte telefón alebo tablet s operačným systémom Android, môžete ho pripojiť cez USB (kábel nie je súčasťou) k jednotke Alpine, aby ste si mohli vychutnať audio obsah prostredníctvom reproduktorov vo vašom aute. Môžete vybrať skladby na telefóne/tablete alebo pomocou otočného ovládača na hlavnej jednotke. Táto funkcia je k dispozícii pre všetky jednotky Alpine s funkciou Android Open Accessory 2.0.

Streamujte internetové rádio

Pre váš smartfón je k dispozícii mnoho aplikácií internetového rádia. Jednoducho spustite aplikáciu internetového rádia na telefóne a pripojte ho cez Bluetooth, USB alebo vstupný konektor AUX na jednotke Alpine (vyžaduje voliteľný kábel AUX).

Spotify streaming

Spotify je skvelý spôsob, ako objaviť novú hudbu a vychutnať si všetky vaše obľúbené skladby a zoznamy skladieb. Predtým, ako začnete jazdiť, spustite zoznam skladieb, zoznam žánrov alebo album v telefóne a preneste ho cez USB, Bluetooth alebo vstupný konektor AUX do svojho zariadenia Alpine a vychutnajte si hudbu cez zvukový systém vášho auta.

FLAC Playback

FLAC vysoko kvalitná kompresia zvuku sa stáva stále populárnejšou, pretože poskytuje oveľa lepšiu kvalitu zvuku v porovnaní s bežnými MP3 súbormi. Toto zariadenie Alpine dokáže prehrávať súbory FLAC uložené na zariadeniach USB.

Ladenie zvuku

Upravte si zvuk vašej jednotky Alpine podľa svojich osobných preferencií pomocou Bass Engine SQ, aby ste získali úžasný basový výstup, rovnako ako funkcie EQ (10 prednastavení alebo 3-pásmový parametrický ekvalizér). Pripojte externé zosilňovače (2x preout – 2 volty) alebo si jednoducho vychutnávajte priame pripojenie reproduktorov so vstavaným zosilňovačom 4 x 50 W. 

Nastavte si svoju farbu

Môžete plne nastaviť farbu osvetlenia tlačidiel a zobraziť ich v rámci celého spektra RGB tak, aby zodpovedali farbe osvetlenia palubnej dosky alebo vašim osobným preferenciám. 

Voliteľné diaľkové ovládanie

Jednotky Alpine pracujú s voliteľným bezdrôtovým diaľkovým ovládačom RUE-4360.

DAB anténa

Na použitie k tomuto zariadeniu sa odporúča samostatne dostupná aktívna anténa DAB KAE-242DA. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Zvukové formáty: aac, wma, mp3, flac
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie
DVD mechanika: Nie
Celkový výkon: 200 W
AUX vstup: Áno
DAB: Áno
Veľkosť: 1 din
CD mechanika: Nie
Diaľkové ovládanie: Nie
Odnímateľný panel: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Alpine
Celkový výkon: 200 W
Veľkosť: 1 din
Odnímateľný panel: Áno

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Linkový výstup: Nie
AUX vstup: Áno
Výstup pre subwoofer: Áno

Multimedia

Zvukové formáty: aac, wma, mp3, flac

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: DAB, DAB+
DAB: Áno
RDS: Áno
Počet predvolieb: 12

Mechanika a disk

DVD mechanika: Nie
CD mechanika: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: UTE-204DAB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore