Amazfit Bip U Pro ružové

  • Výpredaj

Smart hodinky, Bluetooth: Áno, NFC: Nie, Vodeodolnosť: Áno, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, Podporovaný OS: Android. Viac info

Farba


Cena 58,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Amazfit Bip U Pro s vodeodolnosťou do 50 m ponúkajú viac ako 60 športových režimov, monitor okysličenia krvi SpO2 BioTracker 2 a 50 ciferníkov.

Veľký 1,43 LCD displej a vodeodolnosť do 50 metrov

Amazfit Bip U Pro v ružovom prevedení disponujú dobre čitateľným 1,43" TFT LCD displejom s rozlíšením 320 x 302 pixelov, ktorý chráni tvrdené 3D sklo Gorilla Glass 3 s povrchovou úpravou proti vzniku odtlačkov prstov. Na výber je viac ako 50 ciferníkov, čo vám umožňuje prispôsobiť si ich podľa vašej aktuálnej nálady. Pýšia sa tiež certifikáciou 5 ATM vďaka čomu sú vodotesné až do hĺbky 50 m. Vo výbave je batéria s kapacitou 230 mAh a výdržou 9 dní.

 

Systém hodnotenia zdravia PAI či meranie SpO2

K dispozícií je množstvo užitočných funkcií, ako monitorovanie spánku, meranie srdcového tepumeranie saturácie krvi kyslíkom (SpO2), monitor úrovne stresu či dychové cvičenia. Milovníci športu nepochybne ocenia podporu viac ako 60 športových aktivít a integrované GPS pre záznam trasy. Nechýba systém hodnotenia zdravia PAI, ktorý vám na základe analýzy poskytne komplexný prehľad o vašom fyzickom stave.

 

Podpora hlasového asistenta Amazon Alexa

Samozrejmosťou sú tiež notifikácie na prichádzajúce hovory alebo SMS. Hodinky sú kompatibilné s operačným systémom Android 5.0 a vyššie a IOS 10.0 a vyšší. Spárovanie so smartfónom prebieha prostredíctom technológie Bluetooth 5.0/BLE. Amazfit Bip U Pro sú vybavené mikrofónom zásluhou čoho je možné využívať hlasového asistenta Amazon Alexa.

Obsah balenia: dobíjací kábel, užívateľský manuál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amazfit Bip U Pro ružové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené